Športové oblečenie – čo o vás prezradí v posilke

Pri všetkých tých návštevách posilky, či fitka môžeme vidieť rôzne oblečené dievčatá. Nie nadarmo sa vraví, že 100 ľudí – 100 chutí. Prečo dievčatá? No čo bude medzi sériami chlap v posilke sledovať? Svoje super telo a iné dievčatá. Čo však o vás, milé dámy, vaše športové oblečenie prezrádza? Poviem vám, čo ako prvé napadne mňa.

 

1.     Chodím s basketbalistom

Dokončujem svoju sériu mŕtveho ťahu, dvíham hlavu a vidím mladé dievča, ktoré je doslova utopené v tričku, alebo basketbalovom tieľku, ktoré nosia 2 metre vysokí a 100 kiloví chlapci pri basketbale. Prvé čo mi príde na um je, že má asi 3 ročný vzťah s fanušíkom basketbalu, alebo podobne. Možno kradne tričká bratovi – kto vie. Určite však nepríde do obchodu a nezoberie prvé 2XL tričko, na ktoré jej padne zrak.

2.     Instagramová princezná

Jej sexy tieľko, ktoré ladne odhaluje všetko dôležité, s nejakým motivačným nápisom by rovno mohlo vravieť „pol hodinka na bežiacom páse a potom vínko s naj kamkou“. Pomyslím si, že na Facebooku a Instagrame sleduje všetky účty zamerané na šport a fitness, ale len preto, aby mala dobrý pocit. Pravdepodobne sa občas objaví aj s rozopnutou mikinou, pod ktorou má iba športovú podprsenku, spraví zopár fotiek, rýchlo ich postne – hešteg  „No pain, no gain“ a uteká na to víno.

športové oblečenie
Namiesto písania do telefónu by ste sa mali sústrediť na cvičenie. Funkčné športové oblečenie vám pomože eliminovať rušivé elementy.

3.     „Nemám čas“

Z môjho pozorovania vyplýva, že sem patria zvyčajne dámy vo veku 35+. Nosia tie najbežnejšie čierne legíny, pod nimi to najmenej vkusné prádlo, ktoré sa veľmi „pekne“ ukazuje pod legínami v podobe čiarok – v horšom prípade legíny presvitajú. Na tričku je vidieť, že bolo na vyhodenie už nejaký ten rok-dva dozadu, je vyblednuté, s jemnými škvrnami a sem tam diera. Vždy si myslím, že tieto ženy sú v bežnom živote príliš zaneprázdnené pracovnými povinosťami, než aby sa starali o svoje športové oblečenie. Z posilky pravidelne odpisujú na e-maily a odchádzajú o štvrť hodiny skorej, pretože čakajú dôležitý telefonát od chief executive office managera z offshore spoločnosti.

4.     Značková barbie

Poznáte to – značkový top, šortky / legíny, tenisky, na ušiach Beats slúchadlá zapojeného do vždy najnovšieho Iphonu o veľkosti pádla.  Napadne vás, že jej tričko s teniskami stálo pravdepodobne viac, než vy zarobíte za mesiac. Stretávate ju už nejaký ten mesiac, ale cvičenie sa na nej takmer neprejavuje, ale vravíte si, že v tom športovom oblečení vyzerá naozaj super.

5.     Stratený prípad

Musím uznať, že tento bonusový bod sa týka viac mužov, než žien, ale je rovnako strašný.  Z času na čas sa stane, že si všimnem niekoho, kto cvičí napr. na veslovacom stroji a má oblečené džínsy. DŽÍNSY! Nikdy, naozaj nikdy som nepočul, že by patrili do kategórie športového oblečenie. Ak niekoho takého vidíte, tak to môže znamenať 2 veci. Buď si tá osoba zabudla svoje posilkové oblečenie doma, ale je stále odhodlaná si odcvičiť svoje, alebo je tá osoba len veľmi, veľmi zmätená a stratená.

mikina nebbia
V posilke môžete vyzerať aj dobre a štýlovo. Namiesto džínsov však radšej zvoľte športové oblečenie.

Pri všetkých tých návštevách posilky, či fitka môžeme vidieť rôzne oblečené dievčatá. Nie nadarmo sa vraví, že 100 ľudí – 100 chutí. Prečo dievčatá? No čo bude medzi sériami chlap v posilke sledovať? Svoje super telo a iné dievčatá. Čo však o vás, milé dámy, vaše športové oblečenie prezrádza? Poviem vám, čo ako prvé napadne mňa.   1.    …