Clip in vlasy

Clip in vlasy – na nerozoznanie od prirodzených

Mať dlhé a husté vlasy by určite chcela mať každá z nás, no nie všetky máme to šťastie, byť takto obdarené. Je pravdou, že ženy si na sebe vždy nájdu niečo, s čím môžu byť nespokojné – častokrát nepodstatné hlúposti, no niekedy sú to naozaj dôležité veci, ktoré sa väčšinou nedajú zmeniť. Napríklad vlasy. S krásnymi vlasmi sa buď narodíte alebo máte smolu. Ale naozaj je to tak? Naozaj tu pre ženy s riedkymi a krátkymi vlasmi nie je nijaké riešenie? Samozrejme, že je! Riešením sú tzv. clip in vlasy, ktoré už dnes nosí takmer každá žena okolo vás – áno, aj dámy vo vašom okolí ich má denne pripnuté, len nie každá o tom aj hovorí. Ide o typ príčesku vyrobený zo syntetických alebo pravých ľudských vlasoch, ktorý sa jednoducho aplikuje a je na nerozoznanie od vašich prirodzených vlasov. Pomocou clip in vlasov sa vám zvýši sebavedomie, budete sa lepšie cítiť a napr. aj odvážnejšie obliekať.

clip in vlasy
Clip in vlasy dodajú vášmu účesu objem a vám sebavedomie

Čo sú clip in vlasy?

Takéto príčesky sa môžu nosiť bežne počas celého dňa. Najkvalitnejšie clip in vlasy sú vyrobené z pravých ľudských vlasov – musia však byť prispôsobené nášmu európskemu typu vlasov. Príčesok sa pripevňuje pomocou malých sponiek, ktoré však po aplikácii vo vlasoch vôbec nie je vidieť, no zároveň sú dostatočne pevné a príčesky tak budú držať na svojom mieste dlhé hodiny. Aplikácia vám zaberie len pár minút a potom už zaobchádzate s clip in vlasmi rovnako, ako so svojimi vlastnými. To znamená, že ich môžete fénovať, umývať, natáčať, žehliť a dokonca aj farbiť. Na ich umývanie sa však používa výhradne len prírodná kozmetika.

clip-in-vlasy-pic
Clip in vlasy môžete umývať aj fénovať

Clip in vlasy a starostlivosť o ne

Tak ako aj o svoje vlasy, aj o clip in príčesky sa musíte vhodne starať, aby vám vydržali v top stave čo možno najdlhšie. Samozrejmosťou je každodenné česanie – najlepšie s kefou, ktorá je vyrobená z prírodných diviačích štetín. Bežne ju dostať kúpiť napríklad v drogériách za pár drobných. Česaním sa to však nekončí. Aby vaše clip in vlasy vyzerali vždy úžasne, potrebujete ich umývať. Voľte šetrnú prírodnú kozmetiku, vďaka ktorej budú clip in vlasy vyzerať zdravo a sviežo. Umývajte ich vo vlažnej vode s kvapkou šampónu, jemne poumývajte a opláchnite čistou vodou. Vyhnite sa sušeniu fénom alebo šúchaním pomocou uteráku – clip in vlasy jednoducho položte na suchý uterák a nechajte voľne vyschnúť. To je všetko. Ráno budú pripravené na ďalšiu aplikáciu.

Clip in vlasy – na nerozoznanie od prirodzených Mať dlhé a husté vlasy by určite chcela mať každá z nás, no nie všetky máme to šťastie, byť takto obdarené. Je pravdou, že ženy si na sebe vždy nájdu niečo, s čím môžu byť nespokojné – častokrát nepodstatné hlúposti, no niekedy sú to naozaj dôležité veci,…