army shop

Army shop – dokonalá výbava pre letné dobrodružstvo v prírode

Letné mesiace, čas dovoleniek a prázdnin láka k pobytom v prírode viac ako iné obdobia roka a tak prichádzajú na rad rôzne výlety, ale aj veľmi obľúbené stanovanie a kempovanie pod holým nebom, ktoré je skutočným zážitkom a dobrodružstvom pre malých aj veľkých. Na každý pobyt v prírode je však potrebné dôkladne sa prichystať a zadovážiť si všetko potrebné vybavenie – od kvalitného stanu, karimatiek a spacích vakov až po posledný detail dobrodružnej výpravy. Nákup kompletnej letnej výbavy zaberie dosť času, ktorého má väčšina z nás pomenej a tak je výbornou pomôckou nákup cez internet prostredníctvom e-shopov, kde si vyberiete všetko potrebné z pohodlia svojej obývačky. Kde teda hľadať všetko potrebné na prežitie v prírode? Možno ste ani netušili, že dobrým tipom môže byť aj Army shop!

 

Army shop ponúka aj outdoorové vybavenie či veci potrebné pre prežitie v prírode

Army shop, ako to už zo samotného názvu vyplýva, ponúka všetko, čo súvisí s army štýlom, takže najmä zbrane a rôzne vojenské či lovecké vybavenie, ale veľa army shopov má v svojej ponuke aj pestré outdoorové vybavenie (napr. stany, batohy, spacáky a nepremokavé oblečenie) a všetko potrebné pre prežitie v prírode, ako napr. kvalitný lovecké nože, multi-náradie s LED diódou či kompas. Dobré vybavenie je pri pobyte v prírode ďaleko od civilizácie veľmi dôležité a aj tá najnenápadnejšia drobnosť môže pomôcť, preto prípravu nikdy nepodceňujte.

army shop
Kvalitný nôž je základom každého outdoorového vybavenia.

Bezpečnosť nadovšetko

V army shope nájdete dokonca aj rôzne obranné prostriedky, ktoré sa vám pri pobyte v prírode môžu tiež veľmi hodiť, napr. rôzne obranné spreje slúžiace na ochranu proti útočiacim zvieratám. Za najúčinnejšie obranné spreje sú považované slzné spreje s obsahom syntetickej CR s vysokou účinnosťou, širokým rozptylom a dostrekom aj do vzdialenosti 4 až 5 metrov. Stačí si prezrieť army shop a jeho ponuku na internete a určite si vyberiete. Pri balení však nezabudnite ani na ochranu pred hmyzom či príručnú lekárničku.

cr-sprewj
Slzotvorný sprej s obashom syntetickej CR.

Letné mesiace, čas dovoleniek a prázdnin láka k pobytom v prírode viac ako iné obdobia roka a tak prichádzajú na rad rôzne výlety, ale aj veľmi obľúbené stanovanie a kempovanie pod holým nebom, ktoré je skutočným zážitkom a dobrodružstvom pre malých aj veľkých. Na každý pobyt v prírode je však potrebné dôkladne sa prichystať a zadovážiť si všetko potrebné vybavenie –…