plavba loďou do viedne

Plavebná sezóna v Bratislave už začala – plavba loďou do Viedne patrí medzi TOP výlety

Plavba loďou do Viedne

Chcete sebe, deťom, rodičom či starým rodičom dopriať jedinečný a nezabudnuteľný prázdninový zážitok v podobe jednodňového výletu? Plavba loďou do Viedne patrí k TOP výletom, ktoré môžete práve v tomto období podniknúť priamo z Bratislavy a užiť si tak krásny deň nielen na palube katamaranu, ale aj počas romantických prechádzok pri prehliadke jednej z najkrajších európskych metropol – čarovnej Viedne. Ak vám bude priať aj počasie, čo je v letnej sezóne dosť pravdepodobné, môžete si krásne výhľady užívať priamo na vonkajšej palube, odkiaľ sa vám naskytnú naozaj jedinečné výhľady nielen na Bratislavu, ale aj na hrad Devín či rakúske mestečko Hainburg.

plavba loďou do viedne
Plavba loďou do Viedne môže byť jedinečným zážitkom aj pre deti

Plavba loďou do Viedne za zvýhodnené ceny pre rodiny, študentov aj seniorov

Ak si chcete takýto krásny výlet, akým je plavba loďou do Viedne užiť cenovo výhodnejšie a ušetriť si tak financie na potulky Viedňou, kde si môžete vychutnať známu a veľmi chutnú viedenskú kávu či dopriať deťom pravú Sacherovu tortu alebo skvelú zmrzlinu, sledujte možnosť využitia zľavy pre študentov, seniorov, ZŤP či pre rodiny s deťmi na stránkach FLORATOUR. Plavba loďou do Viedne je možná až s 50% zľavou pre seniorov, ZŤP a študentov vždy v utorok a pre rodiny s deťmi (1 dospelý a maximálne 2 deti do 17 rokov) napr. od 22.8 do 26.8. 2016.

plavba loďou do viedne
Zábavný a zážitkový výlet do Viedne

Čaká vás jedinečný zážitok!

Plavby loďou patria k obľúbeným zážitkovým výletom takmer v každej dovolenkovej destinácii, tak prečo túto možnosť nevyužiť aj doma, kde plavba loďou do Viedne určite patrí medzi TOP zážitky? Nie každý má možnosť každoročne cestovať na dovolenkové pobyty do zahraničia, ale môžeme sebe a hlavne deťom dopriať aspoň prázdninové zážitky v podobe krátkych výletov v rámci našej republiky a v prípade plavby loďou do Viedne môžeme pokojne povedať, že aj v podobe malých výletov do zahraničia.

Plavba loďou do Viedne Chcete sebe, deťom, rodičom či starým rodičom dopriať jedinečný a nezabudnuteľný prázdninový zážitok v podobe jednodňového výletu? Plavba loďou do Viedne patrí k TOP výletom, ktoré môžete práve v tomto období podniknúť priamo z Bratislavy a užiť si tak krásny deň nielen na palube katamaranu, ale aj počas romantických prechádzok pri prehliadke jednej z najkrajších európskych metropol –…