pánske košele

Pánske košele

Pánske košele boli, sú a vždy budú IN

Nielen dámska móda je rozmanitá. Oblečenie, obuv a doplnky pre mužov môžu byť rovnako štýlové, moderné a dôležité ako tie dámske. Dnes už mnoho mužov dbá o svoj vzhľad aj vizáž a snažia sa vyzerať čo možno najlepšie, či už v práci alebo vo svojom voľnom čase. Pánska košeľa by nemali chýbať v šatníku žiadneho poriadneho muža. Nie je nič lepšie ako pohľad na pekného chlapa v pánskej košeli. Žiadne vyťahané tričko, mikina či tepláková móda – pánska košeľa je to, čo robí muža príťažlivým. Stačí vhodne doladiť zvyšok outfitu, pridať nejaké pekné doplnky, nahodiť sebavedomý pohľad a ženy sa vám budú hádzať pod nohy. Pánske košele vedia totiž aj z nenápadného chlapa urobiť hotového Casanovu.

panske-kosele2
Pánske košele by mali byť elegantné aj pohodlné zároveň

 

Ako vybrať pánske košele?

Strih košele je základ! Väčšina mužov si dnes vyberá populárny „slim fit“ strih, no tie sú vhodné najmä pre mužov so štíhlou postavou. Slim fit pánska košeľa dokonale sadne, nič zbytočne neodstáva či neprevísa a môžete ju nosiť k formálnym nohaviaciam, ale aj k rifliam. Pre pánov s väčším bruškom odporúčame siahnuť radšej po strihu „regular fit“ – tie nie sú tak natiahnuté na tele a tým vedia opticky nejaké to kilečko ubrať alebo ho aspoň zakryť. Pánske košele by ste si mali pre kúpou určite vyskúšať, aby ste si boli istí, že vám dokonale sadnú. Vystrite ruky pred seba, uistite sa, že sú rukávy dostatočne dlhé – pánska košeľa by mala sedieť najmä na ramenách. Dôležitá je aj dĺžka košele – spoločenská košeľa býva dlhšia, aby sa dala zapraviť do nohavíc, zatiaľ čo voľnočasová košeľa má väčšinou kratší strih.

panske-kosele3
Pánske košele sa hodia aj k rifliam a na voľný čas

 

Pánske košele sa hodia ku všetkému

Pokiaľ si myslíte, že pánska košeľa je nudná, veľmi sa mýlite! Košeľa to nie je len doplnok k obleku, ktorý nosíte výlučne na slávnostné príležitosti. Pánske košele sú tak rozmanité, že ich ľahko zladíte k akémukoľvek outfitu. Idete do práce? Alebo na večeru a do kina? Žeby nákupy? Rande? Berte košeľu! Oblečte si k nej nejaké trendy úzke nohavice alebo rifle a budete vyzerať úžasne. Nezabudnite však na vhodnú obuv a doplnky. Kvalitné topánky, kožený opasok, slnečné okuliare, šatka či pánske hodinky dodajú jedinečnosť a štýl každému outfitu. Vyskúšajte aj flanelové pánske košele, ktoré zažívajú obrovský comeback a stali sa doslova hitom.

Pánske košele boli, sú a vždy budú IN Nielen dámska móda je rozmanitá. Oblečenie, obuv a doplnky pre mužov môžu byť rovnako štýlové, moderné a dôležité ako tie dámske. Dnes už mnoho mužov dbá o svoj vzhľad aj vizáž a snažia sa vyzerať čo možno najlepšie, či už v práci alebo vo svojom voľnom čase.…