detská posteľ

Sektorový nábytok v detskej izbe a jeho nekonečné kombinácie

Radi skúšate niečo nové vždy, keď to je možné? Jeden nápad neobstojí ani na mesiac? Máte jednoducho potrebu meniť vzhľad vášho bytu len čo dočítate interiérový magazín, no jediná izba, ktorá je k dispozícii je kráľovstvo vášho dieťaťa? Ak ste na každú z týchto otázok odpovedali áno, potom ste tu správne. V nasledujúcom článku si môžete prečítať, čo je sektorový nábytok a prečo si myslíme, že sa do detskej izby úžasne hodí.

sektorový nabytok 5
Ergonomický vymyslený sektorový nábytok

V čom spočíva multifunkčnosť, keď sa povie „sektorový“ nábytok ?

Sektorový nábytok sa dlho považoval výhradne za kancelárske zariadenie. No už tomu tak nie je. Je to najmä preto, že hlavná funkcia sektorového nábytku spočíva v jeho možnosti rozkladať, skladať a presúvať sa kedykoľvek a akokoľvek. Prečo je teda vhodný najmä (ak nie najviac) do detskej izby? Predstavte si, že plánujete v detskej izbe vymeniť bežnú detskú za poschodovú posteľ alebo naopak. V obchod prípadoch je sektorový nábytok v izbe okamžitou výhodou. Presuniete ho alebo ho vyskladáte presne na mieru podľa potrieb. A vďaka jeho ľahkosti, ktorá je jeho ďalšou výhodou, ním môžete navyše ľahko manipulovať. V tomto prípade si už nalámete hlavu nad tým, čo kam preložíte alebo dokonca, ako to býva v mnohých prípadoch, vyhodíte. Mnoho krát nábytok vyhadzujeme alebo odkladáme do pivníc len preto lebo sa už nezmestí do našej čerstvo prerobenej izby. Avšak, ak máte sektorový nábytok, toto sa vám nestane, pretože mu stále nájdete nejaké miesto.

sektorový nabytok
Skvele vymyslená skrinka pre hračky

Výber materiálu je dôležitý

Pri výbere materiálu je treba dať si pozor. Hoci to nemusí byť pravidlom pri každom produkte ako sú rôzne doplnky alebo štýlové oblečenie, pri sektorovom nábytku platí, že s cenou rastie kvalita. Či už sa rozhodnete pre laminát alebo pravú drevenú konštrukciu, preverte si odporúčania a recenzie výrobcov. Pravé drevo je krásne, dlhotrvácne a hlavne odolné. Odolnosť je v priestore ako detská izba veľmi dôležitá vlastnosť nábytku. Ak sa nechcete trápiť výmenou starého nábytku za nový každé dva roky, siahnite teda po kvalitnom drevenom povrchu. Drevo laminát je ale tiež dobrou alternatívou a to ako kvôli jeho vynikajúcej odolnosti, tak aj pre jeho výnimočnú ľahkosť, ktorá sa zíde pri častom premiestňovaní. Či sa už rozhodnete tak alebo onak, obe možnosti sú skvelou voľbou. Navyše prichádzajú v nekonečných variáciách farieb a rozmerov, až po rôzne štýly a prevedenia.

Radi skúšate niečo nové vždy, keď to je možné? Jeden nápad neobstojí ani na mesiac? Máte jednoducho potrebu meniť vzhľad vášho bytu len čo dočítate interiérový magazín, no jediná izba, ktorá je k dispozícii je kráľovstvo vášho dieťaťa? Ak ste na každú z týchto otázok odpovedali áno, potom ste tu správne. V nasledujúcom článku si môžete prečítať, čo…