rozkladacie pohovky

Rozkladacie pohovky – skvelé riešenie, keď k vám prídu hostia

„Hosť do domu – Boh do domu“ – to je staré známe príslovie, podľa ktorého by sme sa mali riadiť aj dnes. Ako je to u vás? Tešia vás návštevy vašich hostí alebo vám skôr spôsobujú iba stres a nervozitu? Každopádne, rozkladacie pohovky sú skvelým riešením toho, kde ustlať vašej návšteve, aby mohla prespať u vás doma kedykoľvek.

Stáva sa vám často, že k vám prídu hostia, či už vopred ohlásení alebo nie? Neustále riešite problém s tým, kde ich necháte prespať? Nafukovacie postele či obyčajný gauč nie sú zrovna pohodlným riešením. Čo však robiť v prípade, že v byte alebo dome nemáte dostatok miesta pre ďalšiu – hosťovskú izbu a taktiež nechcete zbytočne míňať peniaze na klasickú posteľ, keď u vás niekto prespáva naozaj iba z času načas?

Rozkladacie pohovky šetria miesto aj peniaze

Rozkladacie pohovky sa môžu v takýchto prípadoch stať naozaj vítaným pomocníkom vo vašej domácnosti. Keďže sa dajú zložiť a rozložiť, perfektne šetria miesto v menších bytoch a domoch a takisto v obchodoch ich môžete kúpiť doslova za pár drobných. Aj kúpu tohto nábytku si však treba dobre premyslieť. Prvou otázkou, ktorú by ste si mali položiť je, kam chcete umiestniť rozkladacie pohovky pre hostí?

Rozkladacie pohovky aj ako gauč do obývačky?

V naozaj malých bytoch ich môžete umiestniť priamo do obývačky, kde vám poslúžia aj ako gauč a zároveň aj ako posteľ v prípade, že k vám niekto zavíta. Ak ju chcete používať aj ako gauč v obývačke, mali by ste si dať záležať na jej vzhľade aj kvalite, pretože tu budete tráviť čas nie len vy alebo vaši hostia, ktorí u vás budú nocovať, ale aj každá návšteva, ktorá sa rozhodne zastaviť sa u vás čo i len na jednu kávu. Kvalita je dôležitá z toho hľadiska, že ak budete rozkladacie pohovky používať neustále – pravidelne ich skladať a zasa rozkladať, je dôležité, aby sa po krátkom čase nepokazili.

rozkladacie pohovky

Detská a hosťovská izba…

Ak však máte dostatok miesta napr. v detskej alebo máte zvlášť vytvorenú hosťovskú izbu, odporúčame vám, aby ste rozkladacie pohovky pre hostí umiestnili sem – v tom prípade môžete troška poľaviť zo svojich nárokov na vzhľad i kvalitu a tak ušetriť značný obnos peňazí.

„Hosť do domu – Boh do domu“ – to je staré známe príslovie, podľa ktorého by sme sa mali riadiť aj dnes. Ako je to u vás? Tešia vás návštevy vašich hostí alebo vám skôr spôsobujú iba stres a nervozitu? Každopádne, rozkladacie pohovky sú skvelým riešením toho, kde ustlať vašej návšteve, aby mohla prespať u vás doma kedykoľvek.…