Rekonštrukcia kúpeľne s pomocou profesionálov

Nová kúpeľňa

Rekonštrukcia kúpeľne vám zabezpečí svieži nový priestor

Vaša kúpeľňa je navštevovaná nie len vami a vašou rodinou ale tiež vašimi hosťami. Kúpeľňa je tiež veľkým rozhodujúcim bodom pri kúpe či predaji príbytku. Rekonštrukcia kúpeľne preto môže dopomôcť pridať veľkú hodnotu vášmu domovu.

Rekonštrukcia kúpeľne nemusí byť príliš drahá, ak viete ako správne na to. Aj menšie úpravy môžu urobiť veľký rozdiel. V starších bytoch je veľmi dobrým krokom použitie izolačnej omietky v kúpeľni, ktorá slúži aj ako hydroizolácia proti plesniam.

Rekonštrukcia kúpeľne
Nová podlaha, nové doplnky, nová kúpeľňa

Predovšetkým je dôležité, aby bola kúpeľňa stále čistá – to je základ. Rovnako aj stále čisté uteráky. Pretože akékoľvek luxusné doplnky vám nepomôžu, ak máte vo vani mastné kruhy, a pod.

Sprcha

Či už máte samostatný sprchový kút, alebo sprchu nad vaňou, vymeňte sprchový záves za sklenené dvierka. Tie vám môžu vyhotoviť profesionáli na mieru, alebo si môžete vybrať z ponuky v predajni s kúpeľným nábytkom.

 

 

Rekonštrukcia kúpeľne s pomocou profesionálov
Rekonštrukcia kúpeľne s pomocou profesionálov

Okná

Ak máte v kúpeľni okno, vymeňte starý záves alebo záclonu za nové drevené žalúzie. Môžete použiť aj rôzne farebné, no drevené dodajú kúpeľni ten správny luxusný pocit. Ak je váš rozpočet na rekonštrukciu kúpeľne väčší, pokojne zainvestujte do bambusových žalúzií pre ešte sofistikovanejší vzhľad.

Farby

Ak máte čisto bielu kúpeľňu, skúste do nej vniesť trochu farby v doplnkoch ako sú uteráky a toaletná súprava. Zmeňte farbu, použite výrazné akcenty. Ak ste kreatívni, môžete vaše uteráky oživiť rôznymi výšivkami, čo už na prvý pohľad zaujme a skrášli celú kúpeľňu.

 

 

Rekonštrukcia kúpeľne s profesionálnou pomocou

Ak si sami neviete dať rady, oslovte interiérové štúdio. Aj pri menších úpravách vám ich návrh môže pretransformovať priestor na nerozoznanie. Ak vaša rekonštrukcia kúpeľne bude väčšia, dizajnéri v interiérovom štúdiu vám pomôžu navrhnúť kúpeľňu na mieru a podľa vašich požiadaviek.

Rastliny

Pridajte do kúpeľne kvety alebo obľúbené zelené rastliny. Každá kúpeľňa vyzerá minimálne o polovicu noblesnejšie s čerstvými kvetmi v kvetináči. Uistite sa, že vyberiete kvety, ktoré majú radi vlhkosť.

Tipy

  • Doplnky do kúpeľne
    Doplnky a dekorácie

    Nemeňte svoj názor, ak ste už začali so zmenami a rekonštrukciou. Plán je už nastavený aj so všetkými detailmi. Ak začnete meniť hoci len drobnosti, výsledok môže pôsobiť chaoticky, neusporiadane a nepekne.

 

  • Pri menšej rekonštrukcii kúpeľne úplne postačia zmeny ako vymaľovanie stien čerstvou sviežou farbou, výmena zrkadla, alebo pridanie hodín či malej drevenej skrinky na stenu.

Rekonštrukcia kúpeľne vám zabezpečí svieži nový priestor Vaša kúpeľňa je navštevovaná nie len vami a vašou rodinou ale tiež vašimi hosťami. Kúpeľňa je tiež veľkým rozhodujúcim bodom pri kúpe či predaji príbytku. Rekonštrukcia kúpeľne preto môže dopomôcť pridať veľkú hodnotu vášmu domovu. Rekonštrukcia kúpeľne nemusí byť príliš drahá, ak viete ako správne na to. Aj menšie…