Náramok prvej pomoci

Mal niekto z vašej rodiny alebo priateľov zlý pád, prípadne sa zranil doma alebo v záhrade? A bol niekto po ruke, aby im okamžite pomohol? Je odpoveď nie, a radi by ste to zmenili? Máme tu pre Vás jednoduché a lacné riešenie, aby sa podobný problém neopakoval. Náramok prvej pomoci dáva užívateľom slobodu žiť nezávisle a slobodne. Stlačením tlačidla na náramku, ktorý sa pohodlne nosí okolo zápästia, môže užívateľ zavolať 24 hodín denne pomoc, ak by mal nehodu alebo núdzovú situáciu. Bez náramku môžu seniori stráviť hodiny na zemi predtým, než sa dostanú k telefónu a zavolajú si pomoc. Nezabudnite, každá minúta sa počíta.

pomôcka prvej pomoci
Skvelé zariadenie – náramok prvej pomoci.

Náramok prvej pomoci – funkcie a výhody

S náramkom prvej pomoci môžete poslať upozornenie aj v prípade veľmi slabej siete. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť tlačidlo. Náramok Vás ochráni a upozorní na potrebu pomoci na vopred určené čísla. Náramok prvej pomoci umožňuje vašim blízkym získať okamžitú požiadavku o poskytnutie pomoci. Náramok je vodotesný, takže sa môže nosiť nepretržite, napríklad aj v sprche či pri umývaní riadu. Je vyrobený a testovaný tak, že odolá aj najtvrdším nárazom, aby v prípade pádu seniora neprestal fungovať. V istých prípadoch vie dokonca aj detekovať pád a vyslať automatické upozornenie. Náramok sa veľmi ľahko používa. Nie sú žiadne telefónne čísla na zapamätanie alebo vytáčanie, užívateľ jednoducho stlačí tlačidlo.

náramok prvej pomoci
Náramok prvej pomoci je odolný vode i nárazom.

Kto môže náramok potrebovať a oceniť?

 

Náramok prvej pomoci je skvelý pre každého, kto :

-sa nebojí pohybovať. Seniori musia byť aktívni, aby zostali fit.

-teší sa slobode domova a záhrady

-si váži svoju nezávislosť a nechce, aby sa rodina alebo priatelia obávali

-cíti nestabilitu v nohách

-má závažnejší zdravotný problém, ktorý sa môže kedykoľvek spustiť.

-chce, aby bola istota, že pomoc je na dosah ruky v každej situácii.

Naším cieľom je poskytnúť vašim blízkym úplné ubezpečenie, že tu pre nich budete bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý je ich problém. Nečakajte na ďalší pád alebo incident, náramok prvej pomoci môže predĺžiť život vašich blízkych.

Mal niekto z vašej rodiny alebo priateľov zlý pád, prípadne sa zranil doma alebo v záhrade? A bol niekto po ruke, aby im okamžite pomohol? Je odpoveď nie, a radi by ste to zmenili? Máme tu pre Vás jednoduché a lacné riešenie, aby sa podobný problém neopakoval. Náramok prvej pomoci dáva užívateľom slobodu žiť nezávisle a slobodne.…