Autorádiá 2din perfektne doplnia interiér moderného vozidla

Autorádio využívame na cestách pre dopravné aktuality, ale aj pre spríjemnenie chvíľ za volantom. Jazda sa vám po istom čase môže zdať dosť monotónna, jednotvárna, až nepríjemne nekonečná. Dajte týmto momentom úplne iný výraz. Živelný, akustický a pre vás ten najobľúbenejší! Takéto hudobné divy dokážu autorádiá 2din v každom modernom automobilovom interiéri.

autorádiá 2din
Autorádiá 2din spríjemnia chvíle za volantom.

Čím sú špecifické autorádiá 2din?

Autorádiá 2din sú dôkazom, že pri výbere kvalitného hudobného prehrávača okrem ceny a dizajnu rozhoduje aj parameter rozmerov. Pre autorádiá 2din sú dané rozmery 180×100 mm na základe medzinárodnej normy. Tá bola prijatá v roku 1984 v Nemecku. 2din autorádiá sú rozmerovo väčšie. Užívateľom poskytujú lepšiu prehľadnosť a viditeľnosť vďaka veľkému dotykovému displeju. 2din autorádiá sú už bežne vybavené s bluetooth a funkciou handsfree pre jednoduché ovládanie a prijímanie hovorov. Majú USB vstup, slot na pamäťové karty a tie najnovšie modely aj navigáciu. Novinky na trhu musia byť pre autorádiá 2din garanciou vylepšeného zvuku a obrazu. Jasný HD dotykový displej a nadštandardná kapacita pamäte.

autorádiá 2din
Autorádiá 2din na krátke aj dlhé cesty.

Autorádiá 2din a ich inovatívne funkcie

Inovatívne autorádiá 2din majú ovládač iPod / iPhone cez USB a viaceré modely disponujú aj funkciou MIRROR LINK na bezdrotový prenos obrazu a zvuku. Sú vybavené vstupom pre diaľkové ovládanie na volante vozidla. Rozhranie pre USB a podpora zvukových súborov MP3, WMA a WAV a AAC sú bežnou výbavou nadštandardných autorádií 2din. Pre 2din autorádiá je možnosť paralelného pripojenia dvoch telefónov a prenos telefónneho zoznamu. Nové multifunkčné autorádiá 2din sú aj so vstupom pre parkovaciu kameru, externým mikrofónom a s ovládaním subwooferu. Pokiaľ hľadáte možnosti, ako dvihnúť cenu svojmu autu a dať vašej jazde a pobytu v aute nový rozmer, práve ste našli to pravé riešenie.

Autorádio využívame na cestách pre dopravné aktuality, ale aj pre spríjemnenie chvíľ za volantom. Jazda sa vám po istom čase môže zdať dosť monotónna, jednotvárna, až nepríjemne nekonečná. Dajte týmto momentom úplne iný výraz. Živelný, akustický a pre vás ten najobľúbenejší! Takéto hudobné divy dokážu autorádiá 2din v každom modernom automobilovom interiéri. Čím sú špecifické autorádiá 2din?…