futbalový zájazd

Lionel Messi, jeho treba vidieť naživo!

Pri mene tohto argentínskeho futbalistu určite zasvietia oči každému futbalovému fanúšikovi. Či sa jedná o jeho výkony v drese katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona, alebo aj v reprezentačnom drese Argentíny. Stále rovnako dokazuje, že na trojnásobné ocenenie najlepší futbalista planéty má jednoznačne nárok. A práve jeho kvality sú jedným z dôvodov, prečo futbalové zájazdy naberajú čoraz viac na popularite.

Hviezdne začiatky v FC Barcelona

futbalový zájazdTento argentínsky rodák z mesta Rosario debutoval za Barcu neoficiálne v novembri 2003 v zápase proti FC Porto a prvý oficiálny zápas za tento katalánsky veľkoklub odohral v októbri 2004 v zápase proti RCD Espanyol. Svoj prvý gól v drese Barci strelil v nasledujúcej sezóne. Bolo to v zápase, ktorý odohral 1. mája 2005 proti klubu Albacete Balompié.

A od tohto obdobia je stále pevnou súčasťou tímu a aj zostavy FC Barcelona. Na zápasoch tohto veľkoklubu teda už takmer 10 rokov dokazuje svoje neskutočné futbalové kvality a aj talent. A aktuálne je teda aj jednou z najväčších hviezd a hlavným lákadlom na futbalových zájazdoch do Barcelony pre fanúšikov z celého sveta.

Sezóna 2008 – 2009 bola jeho najlepšou

Táto sezóna by sa dala nazvať najúspešnejšou v kariére tohto fenomenálneho argentínskeho futbalistu. Darilo sa mu ako na klubovej tak aj medzinárodnej úrovni. V tejto sezóne sa mu podarilo s FC Barcelona vyhrať španielsku LA Ligu ako aj Ligu Majstrov. Čerešničkou na torte v tejto sezóne bol zisk zlatých medailí futbalistov Argentíny na Olympijských hrách v Pekingu. A pri všetkých týchto úspechoch bol aj Lionel Messi.

Futbalový zájazd je ideálny spôsob ako vidieť túto hviezdu naživo

Pokiaľ chcete prežiť zážitok z toho vidieť vystúpenie Lionela Messiho, ideálnou voľbou pre našinca je práve futbalový zájazd. Či už navštívite zápas na legendárnom Camp Nou alebo na zápase Barcelony u súperov. Stačí si iba vybrať z ponuky viacerých cestovných kancelárií a tešiť sa na nezabudnuteľný zážitok.futbalový zájazd

Pri mene tohto argentínskeho futbalistu určite zasvietia oči každému futbalovému fanúšikovi. Či sa jedná o jeho výkony v drese katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona, alebo aj v reprezentačnom drese Argentíny. Stále rovnako dokazuje, že na trojnásobné ocenenie najlepší futbalista planéty má jednoznačne nárok. A práve jeho kvality sú jedným z dôvodov, prečo futbalové zájazdy naberajú čoraz viac na popularite. Hviezdne…