Hudobné skupiny

Hudobné skupiny na teambuildingu? Prečo nie?

Pozvite na svoj teambuilding aj hudobné skupiny a zorganizujte tak skvelý program pre všetkých jeho účastníkov! Chcete pre zamestnancov vašej  firmy pripraviť zaujímavý teambuilding, na ktorom by ste utužili vaše vzájomné vzťahy, posilnili v práci tímového ducha a tiež, na ktorom by ste zistili aj niečo viac o ľuďoch, s ktorými sa stretávate takmer dennodenne?

V tom prípade by ste mali mať na pamäti, že základom každého úspešného teambuildingu je program. Ten musí byť naozaj premyslený, kreatívny a hlavne zábavný, aby sa nikto z prítomných nenudil. Okrem rôznych tvorivých a športových hier, ktoré bývajú na teambuildingoch najčastejšie, by malo byť pripravené aj príjemné posedenie pri hudbe a jedle, kde si budete môcť vy a vaši zamestnanci oddýchnuť a porozprávať sa.

Hudobné skupiny pre úspešný teambuilding

Práve preto je skvelé, ak pripravíte k teambuildingu aj nejaký hudobný program, kde bude účinkovať buď jedna alebo viaceré hudobné skupiny, respektíve zábavové kapely, ktoré navodia tú správnu atmosféru pre celú spoločnú akciu a pomôžu ľuďom, aby sa ľahšie odviazali a naozaj si teambuilding užili.

Je len na vás, na aký hudobný program a hlavne na aký hudobný žáner stavíte. Na internete nájdete tie najrôznejšie hudobné skupiny a tiež množstvo skvelých individuálnych hudobníkov, ktorí sa špecializujú práve na takýto druh akcií, stačí si len z tejto širokej ponuky vybrať.

Hudobné skupinyOldies, retro, muzikál aj tanec

Na výber máte napr. oldies alebo retro hudobné skupiny, ktoré vám zahrajú a zaspievajú tie najznámejšie hity, ktoré pozná hádam každý. V ponuke nájdete aj muzikálové hudobné skupiny, ktoré vám okrem hudby pripravia aj nejaké predstavenie, ale tiež môžete zvoliť modernejšiu cestu a pozvať napr. známeho tanečníka s menom Laci Strike a celú jeho tanečnú skupinu.

Hudobné skupiny alebo DJ?

Dobrou voľbou môže byť aj to, ak namiesto toho, aby ste pozvali hudobné skupiny, pozvete kvalitného DJa. Ten vám pripraví skvelú zmes hudby „z každého rožku trošku“, aby sa na teambuildingu skvele zabavili všetky vekové kategórie.

Pozvite na svoj teambuilding aj hudobné skupiny a zorganizujte tak skvelý program pre všetkých jeho účastníkov! Chcete pre zamestnancov vašej  firmy pripraviť zaujímavý teambuilding, na ktorom by ste utužili vaše vzájomné vzťahy, posilnili v práci tímového ducha a tiež, na ktorom by ste zistili aj niečo viac o ľuďoch, s ktorými sa stretávate takmer dennodenne? V tom prípade by ste…