Interiérové štúdio - Interiér 48

Interiérové štúdio

Ako si vytvoriť z bývania harmonický celok?

V dnešnej dobe ľudia kladú čoraz väčší dôraz na kvalitné, moderné a účelné bývanie s čo najlepším využitím priestoru. Ak sa už rozhodnete pre menšie alebo väčšie zmeny v byte či dome, určite je správnou voľbou návšteva interiérového štúdia.

Svojpomocne alebo s interiérovým štúdiom?

Pri niektorých menších úpravách si zručnejšie typy dokážu poradiť aj svojpomocne, iní radšej požiadajú o radu interiérové štúdio. Ak však plánujete väčšie prerábanie vášho domova alebo zariaďovanie novostavby, je lepšie obrátiť sa na interiérové štúdio, kde vám ochotne poradia a pomôžu odborne vyškolení pracovníci.

Prečo osloviť interiérové štúdio?

Najvhodnejšie je, ak odborných dizajnérov oslovíte hneď na začiatku plánovaných zmien, aj keď dokážu poradiť v každej fáze zariaďovania. Práve tým, že ich oslovíte hneď na začiatku môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky, ktoré by vás stálo naprávanie škôd spôsobených nesprávne vedenými stavebnými prácami. Dobre zvolené interiérové štúdio by malo zvládnuť spraviť z nedostatkov priestoru prednosti a poradiť si naozaj s každým detailom a účelným využitím interiéru.

Najprv obhliadka miesta

Na začiatku spolupráce je dôležitá obhliadka miesta, kde sa budú uskutočňovať úpravy a pri ktorej zároveň vyjadríte svoje predstavy a požiadavky. Na následné vypracovanie projektu budú potrebné aj podklady pre technické časti návrhu napr. umiestnenie vodovodných pripojení, elektroinštalácie a pod. Po dôkladnom rozhovore o návrhoch interiérového štúdia a ich zosúladení s predstavami a požiadavkami klienta prichádza na rad vizualizácia samotného návrhu, ktorá je možná dokonca aj v 3D podobe.

3D vizualizácia prianí zákazníka a realizácia projektu

Pri vizualizácii návrhu interiéru v 3D programe dostanú predstavy aj konkrétnu podobu a zákazník si tak otestuje či mu daný návrh vyhovuje a či je spokojný s rozmiestnením, proporciami, materiálom, svetelnými zdrojmi a farebnosťou. Možnosť vidieť návrh pred jeho zrealizovaním je veľkým prínosom najmä pre peňaženku samotného zákazníka, nakoľko môže ešte vykonať zmeny v detailoch, ktoré nesplnili jeho očakávania bez toho, že by musel reálne vymieňať už zakúpený tovar (napr. podlahu, interiérové dvere alebo kuchynskú linku). K realizácii samotného projektu prichádza až keď je klient plne spokojný s návrhom, ktorý mu poskytlo interiérové štúdio.

Interiérové štúdio - Interiér48
Návrh obývacej izby – Interier48

Ako si vytvoriť z bývania harmonický celok? V dnešnej dobe ľudia kladú čoraz väčší dôraz na kvalitné, moderné a účelné bývanie s čo najlepším využitím priestoru. Ak sa už rozhodnete pre menšie alebo väčšie zmeny v byte či dome, určite je správnou voľbou návšteva interiérového štúdia. Svojpomocne alebo s interiérovým štúdiom? Pri niektorých menších úpravách si zručnejšie typy dokážu poradiť…