darčeková poukážka

Darčeková poukážka na zápas van Gaala

Luis van Gaal po zisku bronzových medailí s reprezentačným výberom Brazílie zamieril na svoje už dávno predstavené pôsobisko do anglického Manchestru United. Tento legendárny veľkoklub po odchode sira Alexa Fergussona jednoznačne nenaplnil predpoklady a po vypadnutí zo všetkých medzinárodných súťaží obsadil nakoniec nelichotivé siedme miesto v anglickej Premier League. A povedzme si priamo, bola by darčeková poukážka na zápas siedmeho tímu v tabuľke Premier League zaujímavým darčekom pre blízkeho?

Zhoršenie kreditu Manchesteru United

A práve nástupca sira Alexa Fergussona, ktorým bol David Moyes spôsobil, že kredit tohto legendárneho tímu z Old Traffordu začal klesať a aj fanúšikovia futbalu si ako cieľ futbalových zájazdov alebo pri kúpe darčekovej poukážky radšej vyberali zápasy iných tímov. A práve úlohou Luisa van Gaala je priniesť kvalitu späť na trávniky Old Traffordu. Predpoklady na to rozhodne má, čo dokázal nie len na lavičke Holandskej reprezentácie, ale aj ako tréner Barcelony, Bayernu Mníchov a Ajaxu Amsterdam, s ktorými získal tituly na klubovej úrovni.

Darčeková poukážka na súboj dvoch trénerských legiend

darčeková poukážkaPokiaľ sa začne hovoriť o krste ohňom pre tohto holandského trénera, jednoznačne môžeme hovoriť o súboji, ktorý sa odohrá 25. októbra 2014. Práve v tento deň privítajú červení diabli na svojom štadióne londýnsku Chelsea, ktorú vedie Jose Mourinho. Tento legendárny a kontroverzný Portugalčan dokonca zložil aj niekoľko kvalít na adresu holandského trénera.

Niet sa čomu čudovať, rozhodne sa skvele poznajú ešte zo spoločného pôsobenia v FC Barcela. Tu spolu pôsobili a spolupracovali tri roky. Hoci rozhodne prechovávajú k sebe veľký rešpekt, neboja sa konfrontácie. Veď aj Jose Mourinho sa vyjadril, ako sa teší na tento zápas.

Spravte radosť futbalovému fanúšikovi

Pokiaľ ste sa rozhodli potešiť niektorého zo svojich blízkych a známych, tak tento zápas by mohol byť tým pravým. Stačí zakúpiť darčekovú poukážku a tento futbalový sviatok sa môže stať nezabudnuteľným zážitkom pre každého fanúšika, či už Červených diablov alebo The Blues. Veď kedy inokedy budete môcť vidieť takúto taktickú bitku dvoch fenomenálnych trénerských mágov?

Luis van Gaal po zisku bronzových medailí s reprezentačným výberom Brazílie zamieril na svoje už dávno predstavené pôsobisko do anglického Manchestru United. Tento legendárny veľkoklub po odchode sira Alexa Fergussona jednoznačne nenaplnil predpoklady a po vypadnutí zo všetkých medzinárodných súťaží obsadil nakoniec nelichotivé siedme miesto v anglickej Premier League. A povedzme si priamo, bola by darčeková poukážka na zápas…