army shop

Army shop majú radi aj prepperi

Keď sa hovorí o prepperoch v našich končinách, táto komunita, ak sa dajú takto nazvať, rozhodne nie je veľmi rozšírená. Presnejší názov by bol skôr subkultúra, ktorá sa pripravuje na koniec sveta a následný zánik civilizácie. A práve army shopy sú často miestom, odkiaľ títo ľudia berú svoje zásoby pre prípad konca sveta.

Ďalšia skupina čakajúca na koniec sveta

Hoci sa vám môže zdať, že sa jedná iba o ďalšiu tlupu šialencov, ktorí si podľa nejakých doteraz presne nepochopených archeologických nálezov zmysleli, že poznajú presný dátum konca sveta určite to tak nie je. A rozhodne sa nedá povedať, že by army shop navštevovali každý týždeň pre to, aby neskôr zachránili prežitie človeka na planéte.

Kto sú vlastne prepperi?

nožeHovorím tu o skupine ľudí, ktorí sa pripravujú na koniec sveta z ešte vopred neznámych dôvodov. Či sa bude jednať o globálnu nukleárnu vojnu, ekologickú alebo prírodnú katastrofu, až po pád meteoritu.  Prepperi si teda nakupujú v army shopoch vybavenie na prežitie viac menej preventívne.

Army shop často navštevujú iba zo zvyku a aby zistili, či sa už nedá ich aktuálne vybavenie zakúpiť odolnejšie a potraviny s dlhšou trvanlivosťou. Pritom, keď si to tak uvedomíme, určitý prepper je v každom z nás. Máme doma zásoby bateriek a zápaliek v prípade, ak by bol výpadok elektriny. Aj potraviny by doma našiel každý aj na niekoľko dní a týždňov dopredu.

 Aká výhody poskytuje army shop pre prepperov?

army shop
Ako teda vyplýva z predošlých informácií, práve army shop alebo predajne s podobným vybavením sú pre nich veľmi vhodné. Základnou vlastnosťou napríklad u potravín je jednoznačne ich dlhá životnosť a maximálna efektivita. Teda, že dokážu dodať človeku dostatok energie a výživových súčastí, aby človek mohol fungovať bez ujmy a zaberú minimum miesta. O kvalite armádnych nožov, zbraní a celkovo vybavenia na prežitie v nehostinných podmienkach ani nehovorím.

Tak, čo pridáte sa k prepperom aj vy? Alebo ste už rovno na ceste do army shopu?

Keď sa hovorí o prepperoch v našich končinách, táto komunita, ak sa dajú takto nazvať, rozhodne nie je veľmi rozšírená. Presnejší názov by bol skôr subkultúra, ktorá sa pripravuje na koniec sveta a následný zánik civilizácie. A práve army shopy sú často miestom, odkiaľ títo ľudia berú svoje zásoby pre prípad konca sveta. Ďalšia skupina čakajúca na koniec sveta…