dámska obuv

Čierna dámska obuv do času i nečasu

Dámska obuv

Súčasťou každého dámskeho šatníka by mala byť čierna dámska obuv. Sú najjednoduchšou cestou ako vyzerať šik kedykoľvek a kdekoľvek. V kombinácii s vhodnými doplnkami nemôžete urobiť prešľap a budete vyzerať dobre na každej party či coctaile. Je dobre známe, že nie každá obuv, ktorá je elegantná a sexy je pre svoju majiteľku aj pohodlná. Práve naopak. Ak by ste v nepohodlných topánkach mali stráviť celý deň, môže to byť pre vás hotovým utrpením. Preto nie je od veci disponovať aj čiernymi topánkami so širokým, nízkym podpätkom, ktoré sú vhodné napríklad na neformálne príležitosti.

Trendy čierna

damska obuvAk máte radi koketnejšie topánky, vyberte si tie z otvorenou špičkou. Okrem čiernej dámskej obuvi je vhodné mať aj obuv tmavohnedej farby, pretože tak isto ako čierna, je dobre kombinovateľná takmer so všetkým. Ak radi sledujete nové trendy, určite ste si všimli, že posledne letí tzv. rockerský štýl, čo v praxi znamená, že dámska obuv je doplnená o zlaté gombíky, pyramídky alebo pichliače. Ak sa chystáte na party a chcete zažiariť, skúste kombináciu čiernych topánok na vysokom podpätku s remienkom a červené šaty. Ešte nedávno bolo farebné zladenie dámskej obuvi s kabelkou pravidlom číslo jeden. Podľa najnovších trendov to už však nie je nevyhnutné. Ak si oblečiete čierne šaty a obujete si k nim čiernu obuv, pokojne ich môžete skombinovať s červenou kabelkou. Bude to sexy detail a určite neostane nepovšimnutý. Ale ak sa chcete vyhnúť trapasu, určite nekombinujte čierne topánky s hnedou kabelkou. To by bola hotová pohroma.

Ísť s dobou…

Vhodnými a obľúbenými materiálmi je klasicky koža, semiš, lakovaná koža a imitácia hadej kože. Zapamätajte si, že móda prichádza a odchádza, alebo sa vracia. Ale ak si obujete čiernu uzavretú obuv v kombinácii s kostýmom či coctailovými šatami, nikdy tým nič nepokazíte. Je to jednoducho klasika, vďaka ktorej budete vždy vyzerať dobre.

Dámska obuv Súčasťou každého dámskeho šatníka by mala byť čierna dámska obuv. Sú najjednoduchšou cestou ako vyzerať šik kedykoľvek a kdekoľvek. V kombinácii s vhodnými doplnkami nemôžete urobiť prešľap a budete vyzerať dobre na každej party či coctaile. Je dobre známe, že nie každá obuv, ktorá je elegantná a sexy je pre svoju majiteľku aj…