clip in

Clip in

Clip in vlasy – prečo práve im povedať svoje áno?

Aj keď sú clip in vlasy na slovenskom trhu už zopár rokov a stále sa tešia veľkej obľube, je tiež mnoho dám, ktoré ešte váhajú a zvažujú ich používanie.  Prečo sa teda rozhodnúť používať práve clip in vlasy? A aké otázky vás najčastejšie ohľadom nich zaujímajú?

Možno práve tieto riadky vám dajú odpovede, ktoré hľadáte.

Čo sú to vlastne clip in vlasy a ako ich aplikovať…

Clip-in vlasy sú pramene prírodných alebo umelých vlasov, ktoré sú upevnené na sponkách, tzv. klipoch, ktorými sa jednoducho pripoja k vašim vlasom. Ich aplikácia nie je zložitá ani náročná a pri troche zručnosti to ľahko zvládnete aj sama. Celá aplikácia týchto vlasov prebieha jednoduchým uchytením sponiek a nezaberie vám viac ako zopár minút vášho času. Súčasťou každej objednávky clip in vlasov by mal byť aj presný návod, ako ich správne nasadiť a uchytiť. Nemusíte mať obavy ani z nečakaného a neželaného odopnutia v spoločnosti, pretože clip in vlasy sú vybavené sylikónovým protišmykovým prúžkom, ktorý zabezpečuje ich spoľahlivé prichytenie na vlasy.

Akú starostlivosť si clip in vlasy vyžadujú…

clip in
S clip in vlasmi dosiahnete účes po akom túžite

Prírodné clip in vlasy si vyžadujú podobnú starostlivosť, ako tie naše. Postačí umývanie klasickým šampónom a kondicionérom alebo prípravkami šetrnými k vlasom (napr. detské šampóny). Ak použijete špeciálnu kozmetiku určenú na ochranu vlasov pred vplyvom vysokých teplôt, môžete prírodné clip in vlasy bez problémov kulmovať aj žehliť.

Vlasy, aké práve potrebujete…

Výhodou predĺženia vlasov clip in metódou oproti „trvalému“ predĺženiu napr. keratínom, je, že vlasy môžete odopínať a pripínať podľa potreby. Ak idete do spoločnosti z krátkych vlasov máte razom krásne dlhé vlasy vhodné pre akýkoľvek typ účesu a naopak, ak sa rozhodnete ísť si zašportovať napr. zabehať, opäť máte svoj praktický krátky účes.

Clip-in vlasy je tiež vhodné odopínať  pred spaním či návštevou sauny.

Clip in vlasy – prečo práve im povedať svoje áno? Aj keď sú clip in vlasy na slovenskom trhu už zopár rokov a stále sa tešia veľkej obľube, je tiež mnoho dám, ktoré ešte váhajú a zvažujú ich používanie.  Prečo sa teda rozhodnúť používať práve clip in vlasy? A aké otázky vás najčastejšie ohľadom nich zaujímajú? Možno práve…