Béžové lodičky, ktoré vždy využijete

Lodičky nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy a to nielen u milovníčok módy, ale aj u tých, ktoré si s módou až tak nerozumejú. Je to totiž obuv, ktorú pri vzácnych príležitostiach nosia všetky dámy bez ohľadu na to, či uznávajú elegantný alebo ležérny štýl obliekania. Veď čo iné ako lodičky si obujete na svadbu svojej najlepšej kamarátky? Alebo na ples k vznešenej večernej róbe? Tenisky to asi nebudú. Lodičky sa však nehodia len k spoločenským šatám. Môžete ich nosiť s akýmkoľvek kúskom odevu, ktorý už vo svojom šatníku máte. Základ úspechu je zvoliť vhodnú farbu lodičiek. Napríklad béžové lodičky sú veľmi univerzálne a hodia sa k čomukoľvek.

béžové lodičky
Hodia sa ku každému outfitu

Čierne či béžové lodičky?

Nech už vo svojom šatníku máte akékoľvek množstvo lodičiek, určite by medzi nimi nemali chýbať lodičky v univerzálnej farbe. Také, ktoré sa budú dať kombinovať s viacerými outfitmi. Kedysi to bola čierna farba a tento trend trval naozaj dlho, no postupom času pochmúrnu čiernu nahradila jemnejšia béžová. Béžové lodičky sú dokonalosť sama o sebe. V obchodoch ich nájdete aj pod názvom „nude“, pričom odtieňov máte v ponuke viacero. Ich najväčšou výhodou je fakt, že sa hodia k akejkoľvek farbe a to od bielej, sivej, červenej, čiernej či dokonca žltej, takže jedny lodičky využijete k viacerým príležitostiam. Pri kúpe vsaďte na jednoduchý dizajn a nadčasovosť, no zároveň si všímajte aj ich kvalitu.

béžové lodičky
V lete siahnite po otvorených lodičkách

Kvalitné béžové lodičky

Tak ako pri všetkých lodičkách aj béžové lodičky by mali byť vyrobené z kvalitného materiálu, aby boli dokonale pohodlné a na nohe perfektne sedeli. Tu neplatia žiadne kompromisy, najlepšie lodičky sú vyrobené z pravej kože. Koža sa chodidlu pekne prispôsobí, takže chôdza v nich bude komfortná. Koža navyše vydrží niekoľkonásobne dlhšie než ostatné materiály a časom aj používaním získa krásnu patinu – samozrejme toto neplatí pri lakovanej koži. Ak plánujete svoje béžové lodičky nosiť aj do práce a budete v nich tráviť až niekoľko hodín denne, ich kvalita by pre vás mala byť na prvom mieste. Držte sa pravidla, že radšej mať jedny poriadne lodičky ako tucet nekvalitných.

Lodičky nesmú chýbať v šatníku žiadnej ženy a to nielen u milovníčok módy, ale aj u tých, ktoré si s módou až tak nerozumejú. Je to totiž obuv, ktorú pri vzácnych príležitostiach nosia všetky dámy bez ohľadu na to, či uznávajú elegantný alebo ležérny štýl obliekania. Veď čo iné ako lodičky si obujete na svadbu…