vzduchovka

Vzduchovka CZ 200 S

Pri slove vzduchovka si veľká väčšina ľudí spomenie na asi prvú zbraň, ktorú držali v ruke. Práve vzduchovka bola a aj stále asi je najrozšírenejšou zbraňou u amatérskych strelcov. Aj keď si vďaka tomuto statusu veľa ľudí myslí, že vzduchovka nie je ozajstnou zbraňou, opak je pravdou. Veď aj olympijská disciplína je streľba zo vzduchovej zbrane.

Jasným dôkazom tohto statusu je napríklad aj vzduchovka CZ 200 S , ktorú vyrába Česká zbrojovka Uherský Brod. Táto vysoko kvalitná vzduchovka určite nepatrí do kategórie amatérskych zbraní.

Vzduchovka CZ 200 S – plnohodnotná športová zbraň

vzduchovkaTáto vzduchovka vznikla na základe spolupráce moravského výrobcu s anglickou firmou Air Arms. Vďaka tejto spolupráci vznikla kvalitná vzduchová puška, ktorá spĺňa všetky požiadavky na presnosť, ako aj komfort streľby. Ďalšou dôležitou informáciou je splnenie požiadaviek ISSF, vďaka čomu je aj certifikovanou športovou zbraňou. Okrem jej využitia pri športovej streľbe je vhodná aj na likvidáciu škodcov  prípadne hlodavcov. Toto umožňuje dostatočná úsťová rýchlosť, ktorá môže byť nastavená až na 16J.  Stále máte dojem, že sa nejedná o ozajstnú zbraň?

Táto vzduchovka pozostáva z kvalitne spracovanej pažby, vyrobenej z jedného kusu bukového dreva. Stlačený vzduch, ktorý spôsobuje vystrelenie projektilu sa nachádza v odnímateľnom kontajnery prepojenom s kompaktným a veľmi presným záverovým systémom. Vďaka dosiahnutej kvalite spracovania sa táto vzduchovka pri streľbe vyznačuje výbornou presnosťou, stálou rýchlosťou streľby ako aj minimálnym spätným rázom. Tieto vlastnosti z nej robia skvelú zbraň pre začínajúcich strelcov, ktorí potom pri tejto vzduchovke zostávajú dlhé obdobie.

Vzduchovky od Českej zbrojovky

vzduchovkaTento tradičný výrobca, ktorý na trhu pretrval ešte z čias komunizmu si aj napriek zmene politických pomerov ako aj vlastníkov stále udržiava kvalitu a dobré meno nie len v bývalom Československu ale aj ďaleko za jeho hranicami. Rovnako aj vzduchovka CZ 200 S je pokračovateľom tejto tradície kvality a spoľahlivosti. Pokiaľ teda túžite po kvalitnej a univerzálnej vzduchovke, ktorá splní požiadavky začínajúceho strelca ako aj skúseného harcovníka, určite siahnite po tomto modely. Má rozhodne všetky predpoklady splniť vaše požiadavky.

Pri slove vzduchovka si veľká väčšina ľudí spomenie na asi prvú zbraň, ktorú držali v ruke. Práve vzduchovka bola a aj stále asi je najrozšírenejšou zbraňou u amatérskych strelcov. Aj keď si vďaka tomuto statusu veľa ľudí myslí, že vzduchovka nie je ozajstnou zbraňou, opak je pravdou. Veď aj olympijská disciplína je streľba zo vzduchovej zbrane. Jasným dôkazom…