Aké dámske topánky si vybrať na ples?

Dámske topánky na plesovú sezónu

Chystáte sa tento rok s partnerom na ples alebo vás čaká nejaká iná spoločenská udalosť, ktorá si vyžaduje elegantný spoločenský outfit? Tak potom budete zrejme potrebovať nielen krásne šaty či luxusnú kabelku, ale aj kvalitné dámske topánky na podpätku a nájsť také, ktoré sú nielen dokonale krásne, ale aj pohodlné, bude zrejme pre mnohé dámy ťažký oriešok. Na kúpu topánok si vždy vyhraďte dostatok času, neunáhlite sa, ale ani ich nákup neodkladajte na poslednú chvíľu. Každá nová obuv potrebuje predsa menší zácvik, ale rozhodne nie až počas plesu, pretože bolestivé otlaky by vám celý večer mohli len pokaziť. Dámske topánky na ples však vyberajte až vtedy, keď už máte zvolené tie správne šaty, pretože farbou aj štýlom by mali dokonale ladiť práve k vašej večernej róbe.

Dámske topánky na ples
Topánky na ples vyberajte až vtedy, keď už máte zvolené tie správne šaty

Ako si vybrať dámske topánky na ples, ak nie ste zvyknutá na vysoké podpätky?

Pre dámy, ktoré sú zvyknuté chodiť prevažne v športovej obuvi alebo v topánkach na nízkom opätku, môže plesová obuv predstavovať značný problém, keďže na takúto spoločenskú udalosť sú vhodné jedine dámske topánky na vysokom opätku, v ktorých sa však musíte vedieť aj ladne pohybovať či dokonca tancovať. Aj keď sú lodičky na vysokých a štíhlych ihličkových opätkoch tou najelegantnejšou voľbou na ples, vy urobte menší kompromis a vyberte si dámske topánky – lodičky len s primerane 4 až 5 centimetrov vysokým a aj o niečo pevnejším (širším) podpätkom, na ktorom sa vám bude pohybovať oveľa bezpečnejšie a pohodlnejšie. Je lepšie zabudnúť na módne trendy a riadiť sa vlastným pohodlím.

Dámske topánky na ples
Pre dámy, ktoré sú zvyknuté na nížší opätok

Investujte do kvality!

Spoločenská dámska aj pánska móda si žiada naozaj elegantné a kvalitné kúsky, čo obzvlášť platí v prípade obuvi, v ktorej musíte stráviť celú noc a pritom sa dobre zabávať, nie myslieť na to, kedy topánky konečne budete môcť vyzuť. Preto by  dámske topánky na ples mali byť vždy investíciou do špičkovej kvality, ktorá poskytne vašim chodidlám skutočný komfort.

Dámske topánky na plesovú sezónu Chystáte sa tento rok s partnerom na ples alebo vás čaká nejaká iná spoločenská udalosť, ktorá si vyžaduje elegantný spoločenský outfit? Tak potom budete zrejme potrebovať nielen krásne šaty či luxusnú kabelku, ale aj kvalitné dámske topánky na podpätku a nájsť také, ktoré sú nielen dokonale krásne, ale aj pohodlné, bude zrejme…