tašky cez rameno

Tašky cez rameno určené pánom a mužom v každom veku

Taška cez rameno

Tašky cez rameno nie sú už určené iba pre ženy! V štýlovom pánskom prevedení sú vhodným elegantným alebo športovým doplnkom pre mužov v každom veku a každopádne sú vždy lepšou voľbou ako igelitové tašky, plné ruky či prepchaté vrecká nohavíc a kabátov, kde sa páni snažia vtesnať nielen mobil, kľúče či peňaženku, ale dokonca aj malú fľašku minerálky či noviny.

Záľuba žien v kabelkách nie je vzhľadom na ich pestrý výber ničím výnimočným, ale aj páni dnes už majú dostatočne pestrú škálu možností, z ktorých si môžu vyberať (napr. elegantné kožené aktovky, ruksaky, batohy) a tašky cez rameno rôznych veľkostí sú tiež jednou z nich.

tašky cez rameno
Moderné tašky cez rameno pre všetkých mužov

Tašky cez rameno – praktický doplnok pre moderného muža

Pánske tašky cez rameno sú skvelou voľbou pre každého aktívneho, praktického a moderného muža. Pre muža na cestách, ktorý potrebuje mať vždy po ruke niekoľko svojich osobných a dôležitých vecí ako je napr. mobil, tablet, peňaženka, diár, pero, doklady i niečo malé pod zub, je pánska taška cez rameno správnou a veľmi praktickou voľbou, pretože sa mu zíde vždy, keď cestuje do práce alebo na rôzne obchodné stretnutia, rokovania, krátke služobné cesty, prípadne aj ak obľubujete cestovanie len tak vo všeobecnosti, napr. za poznávaním. Výhodou takýchto tašiek je, že všetko potrebné máte stále poruke, ale ruky ostávajú voľné.

taška cez rameno
Kvalitná kožená pánska taška

Akú tašku si vybrať?

Pánske tašky cez rameno sú dostupné hneď v niekoľkých prevedeniach, čo sa týka veľkosti, strihu, farebného dizajnu aj materiálu, z ktorého sú vyrábané. Menšie tašky cez rameno, tzv. crossbody, výborne poslúžia na cestu do mesta, keď potrebujete mať pri sebe len zopár nevyhnutných vecí, ale nie je problém zadovážiť si aj priestrannú tašku na rameno, do ktorej sa pohodlne zmestí aj notebook alebo pracovné dokumenty vo formáte A4. Z materiálov je osvedčenou a veľmi kvalitnou klasikou pravá hladká alebo brúsená koža a pre športový štýl sú vhodné aj textílie a syntetické materiály. Kvalitné pánske tašky kúpite napr. aj TU.

Taška cez rameno Tašky cez rameno nie sú už určené iba pre ženy! V štýlovom pánskom prevedení sú vhodným elegantným alebo športovým doplnkom pre mužov v každom veku a každopádne sú vždy lepšou voľbou ako igelitové tašky, plné ruky či prepchaté vrecká nohavíc a kabátov, kde sa páni snažia vtesnať nielen mobil, kľúče či peňaženku, ale dokonca aj malú…