dámske tepláky

Štýlové dámske tepláky

Dámske tepláky

Jednými milované, inými zatracované. Dámske tepláky už dávno nie sú len záležitosťou fitness centra či leňošenia pred telkou, postupne sa dostali aj do ulíc ako jeden z najobľúbenejších voľnočasových odevov.

Tepláky sú synonymom pohodlia, nenáročnosti, komfortu a športového štýlu a dajú sa nosiť na milión spôsobov, dokonca aj v kombinácii s lodičkami.

Na svete snáď ani neexistuje žena, ktorá by vo svojom šatníku nemala aspoň jedny tepláky a síce ich väčšina žien nosí len na športovanie či ako oblečenie na doma, sú aj také, ktoré v teplákoch neváhajú zájsť aj do mesta medzi ľudí a udávajú tak trendy.

dámske tepláky
Štýlové dámske tepláky slovenskej značky Lull

Dámske tepláky na cestovanie aj na nákupy

Tepláky nosia herečky, tepláky nosia celebrity a tepláky môžete nosiť aj vy, stačí vedieť zopár jednoduchých pravidiel o tom, ako ich nosiť a s čím je najlepšie ich kombinovať. Dámske tepláky sú ideálne na príležitosti, kedy potrebujete mať na sebe niečo pohodlné ako napríklad pri nakupovaní, počas cestovania, na káve s priateľmi alebo na ceste do posilňovne. Tepláky sú neskutočne štýlové a môžete k nim nosiť akúkoľvek obuv od tenisiek, mokasín, baleríniek, členkových čižiem a dokonca aj lodičiek. Samozrejme musíte vedieť aký strih teplákov najlepšie pasuje k vašej postave, aby ste ju zbytočne nedeformovali. Nájdite si svoj vlastný štýl a noste dámske tepláky s gráciou.

dámske tepláky
Tepláky pre maximálny domáci komfort

Dámske tepláky – ako ich nosiť?

Kľúčom k úspechu je vedieť ako treba dámske tepláky nosiť. V obchodoch ich nájdete najčastejšie v trendy sivej farbe, ale aj v čiernej, béžovej, ružovej a iných odtieňoch. Tepláky vyzerajú perfektne v kombinácii s koženou bundou a jednoduchým tričkom a ak to chcete zahrať do elegantná, skvelou voľbou sú tepláky s bielou košeľou, pánskym sakom a ako doplnky zvoľte výrazný šperk a topánky na podpätku. S takýmto outfitom budete na ulici neprehliadnuteľná a nikto si už viac nedovolí tvrdiť, že tepláky by sa mali nosiť len na športové aktivity. Nebojte sa vyniknúť a ukázať ľuďom, že žena môže vyzerať príťažlivo aj v obyčajných teplákoch.

Dámske tepláky Jednými milované, inými zatracované. Dámske tepláky už dávno nie sú len záležitosťou fitness centra či leňošenia pred telkou, postupne sa dostali aj do ulíc ako jeden z najobľúbenejších voľnočasových odevov. Tepláky sú synonymom pohodlia, nenáročnosti, komfortu a športového štýlu a dajú sa nosiť na milión spôsobov, dokonca aj v kombinácii s lodičkami. Na…