Šašo vyčarí úsmev na každej tvári!

Asi každé dieťa už aspoň raz v živote videlo naživo nejakého šaša a jeho výstúpenie. Smiešne oblečenie v pestrých farbách, veľké nemotorné topánky, červený nos, strapaté ružové vlasy a mnohé iné detaily sa postarajú o to, aby bol šašo neprehliadnuteľný a všimlo si ho každé dieťa. Šašo vie recitovať rôzne básničky, vie robiť zaujímavé kúzla, vymýšľa zábavné hry. Maľuje deťom na tvár vtipné obrázky, alebo im dokáže vymodelovať z balóna napríklad zvieratko. Neexistuje nič čo by taký šašo nedokázal. No predovšetkým vie vyčariť úsmev na detskej tvári a to za každých okolností. Aj ja som chcela byť šašo keď som bola dieťa, rovnako ako všetci moji kamaráti a spolužiaci, pretože je to to najkrajšie povolanie na svete.

Šašo
Šašo určite zaujme malých aj veľkých.

Šašo rozveselí aj dospelákov

So šašom sa detičky prvý krát najčastejšie stretávajú už v škôlke, kde im príde spríjemniť dlhé chvíle a hlavne spestriť program. Musí však vedieť ušiť program priamo na mieru. V preklade znamená, že maličkým deťom predvádza prevažne jednoduché triky, zatiaľ čo s väčšími deťmi je už program podstatne pestrejší a deti sa doň častokrát aj aktívne zapájajú. Dobrý šašo však musí vedieť rozosmiať nielen deti, ale aj dospelákov. Pri jeho vystúpení nesmú chýbať komické scénky, ale aj tvorivosť či výchovno-vzdelávací program. Nájsť toho správneho nie je jednoduchá úloha, no keď ho nájdete, odmenou vám bude úprimný detský smiech a iskričky v očiach vašich ratolestí. A to rozhodne stojí za to!

Šašo
Šašo presne vie, ako deti zabaviť.

Šašo ako narodeninový darček

Blížia sa narodeniny vášho dieťaťa a vy ešte vôbec neviete aký darček by mu urobil radosť? Niekedy tie najkrajšie darčeky nie sú materiálne, ale zážitkové, pretože takýto druh darčeka si bude vaše dieťa nosiť v srdci po celý život, čo sa o nejakej bábike či autíčku povedať nedá. Koľko detí sa môže pochváliť tým, že malo na svojej narodeninovej oslave vlastného šaša? Šašo je darček, ktorý poteší každého oslávenca a zároveň zabaví aj všetkých pozvaných hostí. Vaše dieťa bude mať zo svojej oslavy krásne spomienky, nehovoriac o spoločných fotkách či dokonca videu so šašom. Tak urobte aj vy svojmu dieťaťu radosť, prekvapte ho takýmto milým vystúpením a ono vám to nikdy nezabudne.

Asi každé dieťa už aspoň raz v živote videlo naživo nejakého šaša a jeho výstúpenie. Smiešne oblečenie v pestrých farbách, veľké nemotorné topánky, červený nos, strapaté ružové vlasy a mnohé iné detaily sa postarajú o to, aby bol šašo neprehliadnuteľný a všimlo si ho každé dieťa. Šašo vie recitovať rôzne básničky, vie robiť zaujímavé kúzla,…