mikiny

Mikiny – v jednoduchosti je krása

Možno ste už postrehli, že mikiny už nejaký ten čas nie sú určené len na nosenie doma či športovanie, ale aj kdekoľvek inde. Mikina na posedenie pri káve, na nákupy, do práce, na párty, ale aj na dôležité rande. Žiadne limity neexistujú, jediné na čom záleží je, aby ste vedeli mikinu vkusne zladiť s ostatným štýlovým oblečením a vytvoriť tak nápaditý outfit.

Mikina slávi veľký comeback, no jej podoba sa dosť zmenila. Tak ako pri zariaďovaní interiéru vládne minimalizmus, inak tomu nie je ani v móde, vďaka čomu majú mikiny jednoduchý dizajn. Zabudnite preto na zbytočné nápisy či potlačte. Dnešné mikiny sú prosté, no to ešte neznamená, že v nich budete vyzerať ako šedá myška. Práve naopak!

Šedá je IN!

Všetci dobre vieme, že mikiny sú pohodlné, no zároveň sú aj skvelým kúskom oblečenia, ktorý môžete skombinovať doslova s hocičím. Mikinu si oblečte k džínsom a šortkám, no rovnako dobre ukáže aj v kombinácii so sukňou či dokonca so šatami. Pri výbere mikiny voľte najmä jednofarebné prevedenie a to najmä v sivej farbe, pretože táto farba je už nejaký ten rok tou najtrendy farbou. Sivá je nová čierna. Hodí sa k akejkoľvek inej farbe, pričom nie je ani zďaleka taká „ťažká“ ako čierna a krásne vás rozžiari. Sivé ukážu zaujímavo najmä v kombinácii s bielou, púdrovo-ružovou, ale aj bordovou a horčicovou farbou. Tak pre akú sa rozhodnete vy?

mikiny
Farebná mikina osvieži váš „look“

Športové mikiny

Samozrejme mikina je aj naďalej obľúbená aj pri športových aktivitách, pretože poskytuje svojmu nositeľovi pohodlie a príjemne ho hreje. Športové mikiny si môžete vyberať v rôznych prevedeniach, pričom veľa záleží od toho, pri akej aktivite ich budete využívať. Iné podmienky musí spĺňať mikina na prechádzky v prírode, iné na cvičenie jogy a iné na behanie. Tie, ktoré sú určené na beh sú úplne odlišné a to predovšetkým materiálom z ktorého sa vyrábajú. Ide o syntetický materiál (polyester, polyamid…), vďaka ktorému je mikina ľahučká, rýchloschnúca a na tele perfektne drží, čo je pri behu nesmierne dôležité. Myslite tiež na to, že do kvalitnej mikiny sa oplatí investovať. Ona sa vám na oplátku odvďačí komfortom pri nosení a dlhou životnosťou.

Možno ste už postrehli, že mikiny už nejaký ten čas nie sú určené len na nosenie doma či športovanie, ale aj kdekoľvek inde. Mikina na posedenie pri káve, na nákupy, do práce, na párty, ale aj na dôležité rande. Žiadne limity neexistujú, jediné na čom záleží je, aby ste vedeli mikinu vkusne zladiť s ostatným…