Topánky – bez nich ani na krok!

Ak sa opýtate ktorejkoľvek ženy aká je jej najväčšia vášeň, odpovie vám buď kabelky alebo topánky. Pritom je úplne jedno, či ide o ženu milujúcu elegantný alebo ležérny štýl obliekania, odpoveď bude vždy rovnaká. Topánky však pred kabelkami máličko vedú a niet sa čomu čudovať – neplnia totiž iba estetickú, ale aj praktickú funkciu. Bez topánok sa nezaobíde nikto z nás. Potrebujeme ich denne, aby chránili naše nohy pred poranením, ale aj pred chladom a zároveň majú jednu perfektnú schopnosť a to takú, že dokážu skrášliť akýkoľvek outfit a dodať mu ten správny šmrnc. Jedny topánky preto nikdy nestačia a čím viac ich vo svojom botníku budete mať, tým lepšie pre vás.

Topánky
Čím viac párov máte, tým lepšie.

Kožené topánky sú zárukou kvality!

Dnešná doba nám ponúka naozaj bohatý výber topánok v rôznych prevedeniach a cenových reláciách. Máte pritom na výber. Buď vsadíte na kvantitu a kvalita pôjde máličko bokom alebo bude u vás kvalita na prvom mieste a hoci v šatníku nebudete mať hneď desiatky párov topánok, vydržia vám skutočne dlho. Ak teda hľadáte také, ktoré sú odolné, trvácne, pevné a zároveň dokonale pohodlné, potom hľadáte topánky z pravej kože. Kožená obuv je to najlepšie čo na trhu nájdete a najzdravšie čo môžete svojim nohám poskytnúť. Koža sa dokonale prispôsobí vašim chodidlám, je mäkká, vzdušná a krásne vonia. Nosením navyše získava krásnu patinu, ktorá topánkam na kráse ešte pridáva. Takže ak topánky, tak jedine z kože!

Topánky
Koža je kvalitný materiál.

Ktoré topánky by vo vašom šatníku nemali chýbať?

Tak ako pri oblečení aj pre topánky platí, že bez niektorých sa jednoducho nezaobídete. Absolútny must have sú dámske lodičky. Niekto ich nosí denne, niekto ich využije raz v roku, no bez nich by váš šatník nebol úplný. Ideálne sú lodičky v neutrálnej čiernej alebo telovej farbe, ktoré sa hodia k akémukoľvek oblečeniu. V zimnou období nevyhnutne potrebujete zateplené vysoké čižmy (najlepšie z kože), pričom v prechodných mesiacoch zase oceníte pohodlné členkové čižmy. Na dovolenku sa bez kvalitných sandálok ani nepokúšajte vycestovať a vhodné je mať aspoň dva páry na striedačku. V neposlednom rade nezabúdajme ani na pohodlné tenisky, mokasíny, romantické balerínky a samozrejme do ďaždivých dní aj pekné gumáky.

Ak sa opýtate ktorejkoľvek ženy aká je jej najväčšia vášeň, odpovie vám buď kabelky alebo topánky. Pritom je úplne jedno, či ide o ženu milujúcu elegantný alebo ležérny štýl obliekania, odpoveď bude vždy rovnaká. Topánky však pred kabelkami máličko vedú a niet sa čomu čudovať – neplnia totiž iba estetickú, ale aj praktickú funkciu. Bez…