moto obuv

Pretekárska moto obuv Fox Instinct

Nestáva sa veľmi často, že motorkár ide do obchodu a kúpi si novú moto obuv. Väčšinou má jeden pár, ktorý používa kým sa mu nerozpadne, čo môže trvať aj niekoľko rokov. Záleží od kvality, intenzivity používania a údržby. Čo teda v prípade, že dospejete k tomuto štádiu a treba si kúpiť nové? Ostanete pri svojej značke a type alebo si skúsite nejaké iné?

V tomto blogu by som priblížila pretekársku moto obuv Fox Instinct s kĺbom. Je to jedna z minuloročných noviniek na motocrossovom trhu. Sú pohodlné, štýlové a výborne chránia vaše nohy. Vo vývoji boli asi 3 roky a bez pochyby sú na čele rady moto obuvi značky Fox.

Aké sú teda plusy a mínusy tejto moto obuvi?

moto obuvPlusy :

Vďaka bohatému vnútornému polstrovaniu okolo celého chodidla, sú veľmi komfortné. Pracky na zapínanie sa ľahko ovládajú a prispôsobujú sa s pohybom topánky. Členkový kĺb je odolný voči akémukoľvek poškodeniu. Gumená podrážka Duratac zabezpečuje skvelú priľnavosť a odoláva predčasnému opotrebovaniu. Kĺbový kryt Duratak poskytuje výbornú trakciu proti motocyklu a tým eliminuje potrebu trakčných podložiek. Zakrivený tvar na vrchu topánok poskytuje dobré tesnenie a priľnavosť spodnej časti kolennej ortézy. Aj napriek atletickým vložkám, polyuraténovej medzipodrážkovej vrstve a oceľovej podpore holennej kosti vás moto obuv Fox Instinct neizolujú od pedálov.

Mínusy:

Spodná pracka sa ťažšie ovláda, keď je nová alebo pokrytá blatom. Táto chyba však už bola počas výroby odstránená. Ak by bol ale predsa len nejaký problém stačí ju nastriekať mazacím sprejom.

Pár slov na záver

Ak ste teda neboli spokojný s topánkami, ktoré ste doteraz používali a túžite po niečom novom, odolnom a bezpochyby kvalitnom, pretekárska moto obuv Fox Instinct vás určite nesklame. V ponuke zvykne byť viacej farebných kombinácií, a preto si môžete zvoliť takú, ktorá sa vám páči alebo hodí k vašemu moto oblečeniu. Neváhajte a zainvestujte. Určite budete spokojný.

Nestáva sa veľmi často, že motorkár ide do obchodu a kúpi si novú moto obuv. Väčšinou má jeden pár, ktorý používa kým sa mu nerozpadne, čo môže trvať aj niekoľko rokov. Záleží od kvality, intenzivity používania a údržby. Čo teda v prípade, že dospejete k tomuto štádiu a treba si kúpiť nové? Ostanete pri svojej…