teplákové šaty

Pohodlné teplákové šaty na každý deň

Dámske šaty nemusia mať vždy iba podobu krásnych večerných rób, plesových spoločenských šiat, koktejliek či rôznych elegantných puzdrových šiat vhodných aj na nosenie do práce, ktoré sú obdobou pánskeho biznis obleku v ženskom prevedení. Existuje však aj množstvo veľmi štýlových šiat vhodných skôr na neoficiálne voľnočasové aktivity. Napríklad džínsové šaty v rôznych strihoch a prevedeniach, úpletové šaty na chladnejšie jesenné dni či dokonca teplákové šaty. Tie totiž patria rozhodne k tým najpohodlnejším a v posledných rokoch aj k mimoriadne obľúbeným.

Ako sa vraví, pohodlie nadovšetko a pre šaty z teplákoviny to rozhodne dokonale sedí. Nielenže sú pohodlné a príjemné na nosenie, ale nikde netlačia ani neobmedzujú v pohybe. Naviac ich môžete kombinovať aj s veľmi pohodlnou obuvou, ako sú napr. tenisky, čo pre dámske šaty nebýva až také bežné. Zabudnite preto na zaužívanú kombináciu dámskych šiat a lodičiek na vysokom podpätku. Užite si dokonalé pohodlie v štýlových teplákových šatách s teniskami.

teplákové šaty
Voľné svetrové šaty s rolákom

 

Teplákové šaty – kam v nich môžem vyraziť?

Nemusíte sa vôbec obávať vyvetrať takéto teplákové štýlové šaty aj mimo svojej obývačky, terasy alebo záhrady. Ak si vyberiete tie správne teplákové šaty decentné strihom aj dizajnom, pokojne v nich môžete vyraziť do ulíc bez toho, aby ste sa museli cítiť neisto či dokonca nepríjemne. Teplákovina je jednoducho v móde a preto vôbec nebude pôsobiť nevhodne. Teplákové šaty si môžete obliecť na prechádzku do mesta, na nákupy, na kávu s priateľkami či dokonca na rande, aj do kina.

Výber strihu prispôsobte typu svojej postavy

teplákové šaty
Nájdete aj kopec milých vzorov

Aby teplákové šaty pôsobili naozaj vkusne, nezabudnite však ich výber prispôsobiť aj typu svojej postavy. Teplákové šaty vhodného strihu a dĺžky dokonca veľmi pristanú aj ženám s plnšími krivkami. Nepreháňajte to však s mini dĺžkou v prípade, že máte silnejšie stehná a ani s príliš obtiahnutým strihom šiat. Okrem tenisiek sa nemusíte báť teplákové šaty skombinovať aj s vhodným náhrdelníkom či náramkom a samozrejme nezabudnite na kabelku.

Dámske šaty nemusia mať vždy iba podobu krásnych večerných rób, plesových spoločenských šiat, koktejliek či rôznych elegantných puzdrových šiat vhodných aj na nosenie do práce, ktoré sú obdobou pánskeho biznis obleku v ženskom prevedení. Existuje však aj množstvo veľmi štýlových šiat vhodných skôr na neoficiálne voľnočasové aktivity. Napríklad džínsové šaty v rôznych strihoch a prevedeniach, úpletové šaty na chladnejšie…