pizza pec

Pizza pec bola, je a bude stálicou na trhu

Nájsť tú pravú pizza pec pre vaše podnikanie nemusí byť až také ťažké. Musíte len zvážiť niektoré fakty, ako napríklad koľko pizze chcete vyrobiť, koľko miesta máte k dispozícii, aký druh pizze chcete pripravovať a koľko peňazí ste ochotní minúť a náklady na energie. Už po celé desaťročia je pizza základom v domácnostiach a reštauráciách po celom svete. Rýchlo, ľahko a chutne. Tento kruh s prísadami je obľúbeným stotisícovým jedlom. Ak ste vlastníkom reštaurácie, pridanie pizze do vášho menu môže byť veľmi ziskové. S komerčnou pecou na pizzu vo vašej kuchyni môžete pripraviť vynikajúce výtvory v priebehu niekoľkých minút.

pizza pec
Pizza pec vám poľahky zvýši vaše zisky

Kvalitné suroviny sú základom dobrej pizze

V závislosti na kreativite šéfkuchára, neexistuje takmer nijaké obmedzenie druhov pizze, ktoré je možné pripraviť. Existuje však niekoľko klasík, na ktoré sa väčšina obchodov s pizzou sústreďuje okolo svojej ponuky. Štýl pizze, ktorú chcete pripraviť, je dôležitým faktorom, ktorý je potrebné zohľadniť pri výbere komerčnej pece na pizzu, pretože niektoré pece sa lepšie prispôsobujú konkrétnym štýlom pizze. Mnohím zákazníkom sa páči myšlienka pizze pripravovanej na drevo, a myslia si, že je to najlepší spôsob prípravy pizze. Pravdou je, že dobre fungujúca pizza pec, ktorá pripravuje pizzu vyrobenú z kvalitných surovín, je skutočným kľúčom k skvele chutiacej pizze.

pizza pec
Kvalitná pizza pec upečie pizzu už za 12 minút

Pizza pec a minimalistické riešenie

Existujú aj menšie pultové komerčné pece na pizzu. Tie majú v porovnaní s ostatnými typmi pecí relatívne nízky výkon. Spravidla majú 1-4 stojany a na každý stojan sa zmestí jedna pizza. Komerčná pizza pec v tejto triede zvládne pripraviť jednu pizzu zvyčajne za 10 – 12 minút. Tento čas sa môže jemne líšiť v závislosti od typu pece, teploty a počtu pizze v rúre naraz. Tieto typy komerčných pecí na pizzu sú ideálnym riešením pre bary / reštaurácie, ktoré by sa nemali považovať za pizzeriu, ale napriek tomu by chceli pizzu v ponuke jedál.

Nájsť tú pravú pizza pec pre vaše podnikanie nemusí byť až také ťažké. Musíte len zvážiť niektoré fakty, ako napríklad koľko pizze chcete vyrobiť, koľko miesta máte k dispozícii, aký druh pizze chcete pripravovať a koľko peňazí ste ochotní minúť a náklady na energie. Už po celé desaťročia je pizza základom v domácnostiach a reštauráciách…