gastro servis

Gastro servis šetrí vašu peňaženku a problémy

Nezamýšľate sa veľmi nad servisom vašich gastro zariadení a ani neviete ako fungujú? Z ekonomického hľadiska to pre vás môže predstavovať veľké riziko! Oprava od plynára, vodoinštalatéra, elektrikára, či revízneho technika totiž stojí omnoho viac než pravidelná kontrola gastro servis od špecializovanej firmy. O výmene pokazeného zariadenia ani nediskutujeme. Aby ste takémuto riziku predišli, je najlepšie zvoliť si prevenciu a udržovať životnosť vašich gastro zariadení po čo najdlhšiu dobu ako to je len možné.

Čo taký gastro servis zahŕňa?

Gastro servis väčšinou ponúkajú samotné predajne s gastro zariadeniami. Tieto podniky zabezpečujú pre svojich klientov vyškolených a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí sa špecializujú na konkrétnu oblasť. Medzi prvými službami, ktoré takéto predajne ponúkajú je samozrejme pomoc s výberom a následná montáž nimi dodaných zariadení. Väčšinou ide o montáž spolu so zabezpečením montážneho materiálu za zvýhodnenú cenu než keby ste hľadali služby od tretej osoby. Mnohé firmy v tomto fachu vám určite prídu v ústrety a vykonajú potrebné montáže aj v neštandardných časoch ako sú sviatky, či ranné hodiny, aby to neovplyvnilo chod vašej prevádzky. Samozrejme, montáž je sprevádzaná aj školením ako dané zariadenie používať, ako sa oň starať a ako opraviť mierne poruchy.

gastro servis
Gastro servis sa vám z dlhodobého hľadiska určite vyplatí

Medzi ďalšie služby patria aj záručný a pozáručný servis na prácu a náhradné diely. Podmienkou však často býva dodržiavanie pravidiel pravidelnej údržby vašich zariadení. Často

Aké výhody má gastro servis?

Výhodou gastro servisu je samozrejme ušetrenie nákladov na opravy, eliminovanie rizika spočívajúceho v odstavení celej reštaurácie (čo môže zničiť aj vašu dobrú povesť) a rizika vyradenia cenných zásob (porucha chladiacich systémov). Nezabúdajte ani na právne riziko, bezpečnosť potravín je prvoradá a za škodlivé jedlo pre vašich zákazníkov môžete dostať mastnú pokutu.

gastro servis
S gastro servisom ušetríte na oprave alebo kúpe nových zariadení

Pravidelná údržba zároveň zabezpečí dlhšiu životnosť zariadení, a tak nemusíte kupovať nové. V prípade, že by ste aj tak chceli kúpiť nové zariadenia, tie staré môžete stále predať za dobrú sumu. Náklady na údržbu si zároveň môžete započítať do výdavkov.

Nezamýšľate sa veľmi nad servisom vašich gastro zariadení a ani neviete ako fungujú? Z ekonomického hľadiska to pre vás môže predstavovať veľké riziko! Oprava od plynára, vodoinštalatéra, elektrikára, či revízneho technika totiž stojí omnoho viac než pravidelná kontrola gastro servis od špecializovanej firmy. O výmene pokazeného zariadenia ani nediskutujeme. Aby ste takémuto riziku predišli, je najlepšie zvoliť si…