pánske tričká

Pánske tričká môžu byť pohodlné a štýlové zároveň

Podľa čoho si vybrať kvalitné pánske tričká?

Pánske tričká patria už pomerne dlhú dobu k veľmi obľúbeným a štýlovým kúskom pánskeho šatníka, ktoré je možné zvoliť v rôznych variantoch a dizajnoch, napr. s dlhým či krátkym rukávom, jednofarebné aj vzorované, s potlačou aj bez, s golierikom, zapínaním na gombíky, výstrihom v tvare písmena V alebo s jednoduchým kruhovým výstrihom. Tak, ako je nespočetné množstvo štýlových pánskych tričiek, je aj veľké množstvo kombinácii a rôznych outfitov, kde ich môžete využiť. Ako teda správne zvoliť a kombinovať pánske tričká v športovej, ležérnej či elegantnej móde?

Pánske tričko v rôznych štýlových obmenách

Klasiku v podobe moderného pánskeho trička s džínsami a teniskami asi netreba zvlášť opisovať, pretože je pre mnohých mužov veľmi využívaným a obľúbeným outfitom pre voľnočasové, rekreačné či športové aktivity. Pánske tričká, najmä tie jednofarebné, však môžeme kombinovať aj s inými kúskami pánskeho šatníka, napríklad s nohavicami, športovým či ležérnejším sakom, svetrom aj s košeľou (a nielen tou džínsovou, ale aj károvanou či prúžkovanou). Zaujímavá, aj keď trochu odvážna môže byť aj kombinácia saka, trička a jednofarebných šortiek s manžetami alebo klasickými pukmi. Neodolateľne pôsobí na mužoch aj outfit ležérneho elegána v spojení tzv. polo trička a ležérne uviazaného svetra okolo ramien. Pre formálne a oficiálne udalosti by však aj naďalej mali ostať tričká skôr tabu.

pánske tričká
Jednoduché a pritom štýlové pánske tričko

Vyberte si pánske tričká, ktoré sú skutočne šik!

Pánske tričká z ponuky e-shopu PÁNSKA ELEGANCIA sú ideálne pre každého moderného muža, ktorý chce vyzerať vždy šik a štýlovo a pritom sa cítiť maximálne pohodlne a komfortne. Kvalitným modelom sú napr. bavlnené tričká s krátkym rukávom dostupné v peknej bordovej, červenej, čiernej aj bielej farbe kombinované s košeľovým golierom a stredovou gombíkovou légou v kontrastnej modrej farbe. Pánske tričká sú skvelým voľnočasovým oblečením, ktoré ocenia muži v každom veku a postavení.

Podľa čoho si vybrať kvalitné pánske tričká? Pánske tričká patria už pomerne dlhú dobu k veľmi obľúbeným a štýlovým kúskom pánskeho šatníka, ktoré je možné zvoliť v rôznych variantoch a dizajnoch, napr. s dlhým či krátkym rukávom, jednofarebné aj vzorované, s potlačou aj bez, s golierikom, zapínaním na gombíky, výstrihom v tvare písmena V alebo s jednoduchým kruhovým výstrihom. Tak, ako je nespočetné množstvo…