kabelka

Dámske kabelky – čo zvyšuje ich hodnotu?

Na čo sa zamerať pri výbere hodnotnej kabelky

 

kabelky
Ralph Lauren Shopper Bag – v jednoduchosti je krása

Aj keď dámske kabelky nemajú duchaplnú povesť, stále sú TO najobľúbenejšie, čo si so sebou vezme mnoho žien každý deň – či už do práce, alebo len tak na

posedenie s kamarátkami či na nákupy. Dnešný svet však takmer nedáva možnosť chodiť bez takéhoto doplnku na ulicu. Moderná doba plná mobilov a tabletov, diárov a podobne bez čoho sa denne nezaobídeme, nám neumožňuje nosiť všetko len vo vreckách alebo pridržiavaním v podpazuší. Preto okrem toho, že sú dámske kabelky doplnkom nášho outfitu, sú tiež veľmi potrebné.

Bez kabelky ani na krok

Väčšina žien sa bez kabelky cíti ako bez šiat. Kabelka obsahuje naše nástroje na každodenné prežitie v mestskej džungli – mobilný telefón, make-up, peniaze, kľúče, hrebeň, tablet, žuvačky, tampóny, kondómy a niekedy aj náhradné silonky alebo topánky (ak ste vo vysokých podpätkoch celý deň, určite aj vy schovávate vo vašej kabelke prvú pomoc pre vaše chodidlá – balerínky). Výsledkom toho sú nielenže kabelky, ale stále väčšie a väčšie kabelky, maxikabelky.

Móda určuje čoraz častejšie oblečenie minimalistické a preto kabelka je to, čím zvýrazníte a oživíte váš outfit alebo šokujete okolie. Všetko je to o vašom vyhlásení a o tom, ako chcete, aby vás okolie vnímalo. Dámske kabelky sú trendom, ktorý je hnacím motorom pre kabelkový priemysel. Predaj kabeliek rastie minimálne rast tak rýchlo ako predaj oblečenia. Verili by ste?

„Tá pravá“

kabelky
Klasickú nadčasovú kabelku oživí výrazná farba

Nenechajte sa vždy zmiasť tým, čo aktuálne diktuje móda. Pri toľkých značkách a druhoch kabeliek, ktoré súperia o našu pozornosť je ťažké určiť, čo je rozhodujúci faktor,  vďaka ktorému si povieme „to je ona!“ Najviditeľnejším atribútom je pozoruhodný dizajn. Či už ide o výrazné prešívanie (Chanel), typické pracky pre konkrétnu dizajnérsku značku (Gucci) alebo známu potlač (Louis Vuitton). Ďalším dôležitým atribútom je šarm kabelky. Konkrétna kabelka nadobúda pôvab alebo šarm okamžite, akonáhle ju vidíme známej celebrite alebo žene, ktorá je pre nás módnou ikonou a vzorom. No a do tretice je dostupnosť. Ak ste skutočná kabelková maniačka, určite poznáte ten pocit „tú musím mať!“ vždy, keď je oznámené, že daný typ kabelky je limitovaná edícia a že sa z nej vyrobí len obmedzený počet kusov. Pre niektoré ženy je však „tá pravá“ práve tá, ktorá je nadčasová, univerzálna, tak elegantná ako aj ležérna a ľahko kombinovateľná. A takéto dámske kabelky majú pre nás vysokú hodnotu a preto sme my ženy ochotné na ne minúť aj naše posledné úspory.

Na čo sa zamerať pri výbere hodnotnej kabelky   Aj keď dámske kabelky nemajú duchaplnú povesť, stále sú TO najobľúbenejšie, čo si so sebou vezme mnoho žien každý deň – či už do práce, alebo len tak na posedenie s kamarátkami či na nákupy. Dnešný svet však takmer nedáva možnosť chodiť bez takéhoto doplnku na ulicu.…