dovolenka v turecku

Dovolenka Turecko – krásna a kvalitná dovolenka na vysokej úrovni

Dovolenka v Turecku

Dovolenka Turecko je (podobne ako Chorvátsko) veľmi vyhľadávanou a atraktívnou dovolenkovou destináciou. Kým Chorvátsko vedie v rebríčku autobusových zájazdov a destinácií dostupných vlastnou dopravou, Turecko je na prvých miestach obľúbených leteckých destinácií. Dovolenka Turecko si turistov získala najmä svojimi kvalitnými službami a špičkovými hotelovými rezortmi, ale aj peknými plážami a veľmi príjemným morom. Turecko je krajinou vhodnou pre akýkoľvek typ dovolenky, či už ide o oddychovo-relaxačnú, poznávaciu alebo aj aktívnu, plnú zábavy, športových aktivít či dokonca adrenalínu. V Turecku ste v každom prípade na správnom mieste, pretože tu nájdete naozaj všetko – od historických pamiatok až po výborné nákupné možnosti, zábavu, šport aj príjemný oddych.

dovolenka turecko
Turecká dovolenka môže vyzerať skutočne luxusne

Dovolenka Turecko – spoznajte krásnu Egejskú riviéru!

Prímorskú dovolenku v Turecku turisti najčastejšie trávia na veľmi známej Tureckej riviére, ale ozajstným skvostom je aj Egejská riviéra na juhozápade Turecka, ktorá susedí s gréckymi ostrovmi a aj keď je táto oblasť menej známa a naši dovolenkári ju ešte len začínajú objavovať, určite ju môžeme vrele odporúčať. Dovolenka Turecko na Egejskej riviére vás určite nesklame, práve naopak – budete očarený krásou okolitej prírody, hôr aj bujnej zelene a nádhernou farbou mora. Egejská riviéra je zároveň veľmi zaujímavá aj svojou polohou, pretože je skvelým štartovacím miestom na spoznávanie zaujímavých miest, ako sú napr. Pamukkale či Efez a taktiež by ste si nemali nechať ujsť ani návštevu niektorého z neďalekých gréckych ostrovov.

dovolenka turecko
Váš zaslúžený relax môže začať práve tu…

Dovolenka Turecko a Turecká riviéra

Dovolenka Turecko a jej známa atraktívna Turecká riviéra, ktorá je hlavným centrom turistického ruchu, je zárukou naozaj kvalitnej dovolenky. Jej najznámejšie letoviská, ako napr. Antalya, Lara, Belek, Side či Alanya, patria k tým najnavštevovanejším a nájdete tu všetko, čo od perfektnej dovolenky očakávate. Množstvo skvelých hotelových rezortov s all inclusive službami, celodennými aj večernými animáciami pre deti aj dospelých a s krásnymi upravenými plážami (piesočnatými aj kamienkovými) či veľmi udržiavanými krásnymi exotickými záhradami. Športové vyžitie tu samozrejme tiež nechýba a tak si môžete nielen zaplávať, ale aj vyskúšať rôzne vodné motorové športy či zahrať golf. Viac o Turecku nájdete TU.

Dovolenka v Turecku Dovolenka Turecko je (podobne ako Chorvátsko) veľmi vyhľadávanou a atraktívnou dovolenkovou destináciou. Kým Chorvátsko vedie v rebríčku autobusových zájazdov a destinácií dostupných vlastnou dopravou, Turecko je na prvých miestach obľúbených leteckých destinácií. Dovolenka Turecko si turistov získala najmä svojimi kvalitnými službami a špičkovými hotelovými rezortmi, ale aj peknými plážami a veľmi príjemným morom. Turecko je krajinou vhodnou…