Kúzelník

Narodeninová oslava s kúzelníkom

Blíži sa termín narodenín vašej ratolesti, a vy by ste pre ňu chceli vymyslieť niečo neobvyklé? Tradičné narodeninové oslavy v kruhu najbližších sú zvykom mnohých rodín. Oslava v spoločnosti kamarátov, rovesníkov je však niečo, na čo sa mnoho detí teší celý rok. Samozrejme každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. Pokiaľ ide o narodeninovú oslavu, je potrebné deťom vymyslieť program, aby sa nenudili. Pripraviť zoznam detských hier môže byť samozrejme fajn, ale čo ak sa na oslave objaví kúzelník? Určite by to bolo veľkým prekvapením nielen pre vaše ale aj pre ostatné deti.

Ako a kde zohnať kúzelníka na detskú oslavu

Ak sa rozhodnete pre túto možnosť, začnite tým, že si vyhradíte rozpočet, ktorý ste do oslavy narodenín ochotný investovať. Okrem kúzelníka totiž ešte potrebujete zabezpečiť jedlo, pitie, tortu, darčeky a dekoráciu. Organizácia takejto oslavy preto môže vyjsť dosť draho.

Ak ani vy, ani vaši známi žiadneho kúzelníka nepoznáte, nápomocným vám bude internet. Kúzelníkov je tam určite množstvo, no ako vybrať toho pravého? Kúzelník, ktorý sa chce zviditeľniť a dostávať veľa zákaziek, by mal mať na internete o sebe niekoľko informácií. Výrazným plusom je, ak poskytuje fotky a videá z vystúpení, na základe ktorých si vytvoríte istú predstavu. Prečítať si referencie od predchádzajúcich zákazníkov môže byť viac než užitočné.

Pripravte program pre neposedné deti

Zabaviť malé deti na niekoľko hodín môže byť fuška. Správne načasovanie kúzelníckeho vystúpenia je preto veľmi dôležité. Najlepší čas pre vystúpenie je na začiatku oslavy. Deti sú vtedy ešte poväčšine pozorné. Ak im dáte najprv jedlo, pitie, tortu, cukor v ich tele spôsobí, že začnú byť viac aktívne, neposedné, behať hore-dole na záchod a pod. Samozrejme, kúzelník by mal vedieť pracovať s deťmi a zvládnuť každú situáciu. V rukáve by mal mať dostatok trikov a do vystúpenia zapájať aj deti.

Či už narodeninová oslavu organizujete v obývačke alebo záhrade, kúzelnícke predstavenie bude pre vaše dieťa určite skvelým prekvapením, na ktoré bude dlho spomínať.

kuzelnici magicshow.sk
Kúzelník musí vedieť zaujať publikum každého veku

Narodeninová oslava s kúzelníkom Blíži sa termín narodenín vašej ratolesti, a vy by ste pre ňu chceli vymyslieť niečo neobvyklé? Tradičné narodeninové oslavy v kruhu najbližších sú zvykom mnohých rodín. Oslava v spoločnosti kamarátov, rovesníkov je však niečo, na čo sa mnoho detí teší celý rok. Samozrejme každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie.…