pánske motýliky

Moderné pánske košele sú dobrou voľbou pre imidž každého moderného muža

Základ šatníka každého moderného muža, ktorý chce byť dobre oblečený na každú príležitosť a vždy vyzerať ako štýlový charizmatický muž, musí tvoriť niekoľko naozaj kvalitných a dobre kombinovateľných kúskov, medzi ktorými určite nesmú chýbať nohavice, džínsy a samozrejme pánske košele a tiež saká elegantného aj športovejšieho typu. Pánske košele zvolené v dobrom strihu a v modernom prevedení nemusia mať vždy iba podobu klasickej, strohej košele vhodnej do obleku, ale môžu byť veľmi dobre využiteľné na akúkoľvek príležitosť alebo voľnočasovú aktivitu, kde ich pokojne môžete skombinovať nielen s džínsami, ale aj s pohodlnými, vzdušnými bavlnenými alebo ľanovými nohavicami ležérnejšieho strihu či dokonca s letnými bermudami.

Moderné pánske košele

pánske košele
Pánske košele nájdete v rôznych strihoch, farbách, či dĺžkach

Aké pánske košele sú v súčasnej dobe považované za moderné? Džínsové, kárované, pestrofarebné  či z výraznými vzormi? Móda v tejto oblasti pánom naozaj praje a pánske košele sú už dnes dostupné vo veľmi pestrej a bohatej škále nielen čo sa týka farieb, ale aj vzorov, potlačí a zaujímavých detailov. Veľkým módnym trendom sa v posledných rokoch stali najmä zúžené pánske košele tzv. SLIM FIT strihu, ktoré tesnejšie obopínajú telo a dávajú tak ešte viac vyniknúť najmä vyšportovaným postavám. Moderné košele však ľahko spoznáme aj podľa niekoľkých ďalších základných znakov, ako sú napr. zaujímavé detaily v podobe vnútorného goliera, manžety či  vnútornej gombíkovej légii v inom farebnom, vzorovom alebo materiálovom prevedení ako je zvyšok košele. Často môže ísť aj o veľmi výrazné či kontrastné farby, ako napr. červená farba skombinovaná s modrou. Trendovým prvkom sú aj rôzne typy nášiviek a potlačí, prípadne dvojitý golier či kontrastné gombíkové dierky.

Trendy pánske košele – nebojte sa ani výrazných farieb!

Je samozrejmosťou že takéto moderné košele sú nevhodné pre oficiálny spoločenský štýl, ale práve to je možnosť dovoliť si aj pestrejšiu farebnosť ako len klasické biele či svetlomodré odtiene. Nebojte sa ani výrazných farieb a pokojne choďte aj do odtieňov ako je lososová, oranžová, červená, fialová či žltá, ktoré budú príjemným oživením vášho šatníka.

Základ šatníka každého moderného muža, ktorý chce byť dobre oblečený na každú príležitosť a vždy vyzerať ako štýlový charizmatický muž, musí tvoriť niekoľko naozaj kvalitných a dobre kombinovateľných kúskov, medzi ktorými určite nesmú chýbať nohavice, džínsy a samozrejme pánske košele a tiež saká elegantného aj športovejšieho typu. Pánske košele zvolené v dobrom strihu a v modernom prevedení nemusia mať vždy iba podobu…