listky-FC-Barcelona

Lístky FC Barcelona

Honba na lístky FC Barcelona

Katalánsky veľkoklub prežíva neuveriteľnú sezónu a po dlhej a náročnej drine ich čakajú ešte tri zápasy, ktoré sú už viac menej odmenou za celoročnú prácu. To však neznamená, že sa o nič nebude hrať, ale práve naopak ide o veľa a FC Barcelona má šancu získať veľmi populárny Tréble (Zisk troch trofejí v jednej sezóne).

Poďme si teda zaradom predstaviť to, čo môžete vidieť ak si zakúpite lístky FC Barcelona online.

Stanú sa katalánci kráľmi Španielska?

Aj keď kráľovským klubom nazývajú práve ich rivala Real Madrid, tak tento rok ovládlo španielsky futbal barcelonské „Tiki-Taka“. Ligový triumf cez víkend spečatili víťazstvom nad Atléticom Madrid, keď symbolicky rozhodla ikona modro-červených Lionel Messi. V lige ich tak čaká už len domáci zápas s Deportivom La Coruňa, v ktorom síce o nič nepôjde, ale to nič neberie na atraktivite zápasu. Kto si kúpil lístky FC Barcelona sa môže tešiť na totálnu oslavu futbalu, ktorú bude sledovať 98 tisíc divákov a určite nebude núdza o krásne futbalové momenty.

listky-FC-Barcelona
Kúpte si lístky FC Barcelona a zažite takúto skvelú atmosféru

Iný súboj uvídi vypredaný Nou Camp zase 28. Mája 2015. Ten sa už v priateľskom duchu pravdepodobne niesť nebude, kedže pôjde o finále španielského pohára Copa Del Rey. Štadión, ktorý bude hostiť finále pohára sa stále vylosuváva dopredu, a tak zhodou náhod budú mať Barcelončania opäť výhodu domáceho prostredia, aj napriek tomu, že v zápise budú vedení ako hostia. Pred neskutočnou kulisou môžu urobiť druhý krok za spomínaným tréble.

Lístky FC Barcelona – Juventus Turín

V sobotu 6. Júna však čaká obe mužstvá a aj všetkých futbalových priaznivcov futbalová udalosť roka. Finále Ligy Majstrov do ktorého sa prebojovali zverenci Luisa Enriqueho po štyroch rokoch. Proti nim však nastúpi čierny kôň tohtoročnej Ligy Majstrov, a to Juventus Turín. Ten podáva vyrovnané výkony, no ich najväčšou zbraňou je a zrejme aj bude prepracovaná defenzíva na čele s brankárskou legendou Gigim Buffonom. Lístky FC Barcelona versus Juventus Turín určite nebudú z kategórie najlacnejších, no ak chcete vidieť naživo súboj najlepšej obrany a rozbehnutého útočného tria Neymar-Messi-Suaréz, tak neváhajte a rezervujte si ich online už teraz.

Honba na lístky FC Barcelona Katalánsky veľkoklub prežíva neuveriteľnú sezónu a po dlhej a náročnej drine ich čakajú ešte tri zápasy, ktoré sú už viac menej odmenou za celoročnú prácu. To však neznamená, že sa o nič nebude hrať, ale práve naopak ide o veľa a FC Barcelona má šancu získať veľmi populárny Tréble (Zisk troch trofejí v jednej sezóne). Poďme…