elektro

Elektro spotrebiče, ktoré budete potrebovať

Elektro – pomoc, ktorú uvíta každá domácnosť

Každá domácnosť si pre jej bezproblémové fungovanie a údržbu vyžaduje množstvo rôznych elektro pomocníkov, ktorý dokážu prácu v domácnosti výrazne zjednodušiť aj urýchliť. Takmer každá správna domáca gazdinka túži po čistej a útulnej domácnosti a práve vďaka množstvu dostupných elektrospotrebičov je upratovanie domácnosti oveľa jednoduchšie, ako tomu bolo v minulosti. Elektro pomocníci sú užitoční nielen pri upratovaní, ale aj pri iných každodenných činnostiach ako je napr. varenie či pranie. A keďže práve pranie bolo v minulosti spojené s obzvlášť veľkou námahou, vďaka súčasným moderným technológiám a skvelým výkonným práčkam, je už pranie neporovnateľne pohodlnejšie aj pri viacčlenných domácnostiach. Dokonca už nie sú ničím výnimočným ani sušičky bielizne, ktoré vás odbremenia aj od vešania bielizne či niekoľkohodinového státia pri žehličke.

Ako si vybrať tú správnu…

Dokážete sa zorientovať v súčasnej obrovskej ponuke rôznych typov práčok či sušičiek bielizne a vybrať si tú správnu pre vašu domácnosť?

Výber závisí od rôznych faktorov, ako napr. počet členov v domácnosti, spotreba vody a elektrickej energie, hlučnosť, dostatok priestoru na umiestnenie (napr. horné plnenie je vhodné aj pre menší priestor). Výhodou je aj počet rôznych funkcií, ako napr. odložený štart (sami si nadstavíte podľa potreby spustenie prania), sprchovanie prádla, množstvo otáčok pri odstreďovaní či funkcia ručného (šetrného) prania alebo možnosť prať iba polovičnú dávku bielizne a pod. Pri množstve elektro pomocníkov v domácnosti je potrebné zamerať sa aj na energetickú triedu elektrospotrebičov, čím z dlhodobého hľadiska ušetríte nemalé finančné prostriedky za spotrebu vody aj elektrickej energie.

Aké výhody vám prinesie sušička bielizne…

elektro
Elektro-biela technika vám uľahčí život

Medzi elektrospotrebiče, ktoré sú ešte stále menej rozšírené v našich domácnostiach, patrí aj sušička bielizne. Sušenie v sušičke však prináša nejednu výhodu, napr. dokáže odstrániť pokrčenie aj statický náboj a horúci vzduch v sušičke tiež účinne likviduje všetky alergény na rozdiel od sušenia na čerstvom vzduchu plného alergénov a peľu.

Elektro – pomoc, ktorú uvíta každá domácnosť Každá domácnosť si pre jej bezproblémové fungovanie a údržbu vyžaduje množstvo rôznych elektro pomocníkov, ktorý dokážu prácu v domácnosti výrazne zjednodušiť aj urýchliť. Takmer každá správna domáca gazdinka túži po čistej a útulnej domácnosti a práve vďaka množstvu dostupných elektrospotrebičov je upratovanie domácnosti oveľa jednoduchšie, ako tomu bolo v minulosti. Elektro pomocníci sú…