freesat

FreeSAT TV

Festivalová letná atmosféra u vás doma vďaka freeSAT

K letnej atmosfére nepochybne (okrem iného) patrí aj hudba. Známa aj menej známa, na koncertoch, festivaloch, osamote aj s priateľmi. Nie nadarmo vznikajú každý rok v rádiách rôzne letné hitparády (Počuli ste už o jarnej či jesennej hitparáde? Lebo my nie…) a je organizovaných množstvo väčších i menších hudobných festivalov. Hudba jednoducho patrí k letu a to si uvedomili aj prevádzkovatelia freeSAT TV na Slovensku a v Čechách.

Nalaďte si Music Choice vďaka freeSAT!

Všetci tí, ktorí využívajú služby spoločnosti UPC – freeSAT prostredníctvom balíčkov freeSAT medium a vyššie, majú počas celého leta možnosť naladiť si (na pozíciách 200 – 209) špeciálny nový balíček programov s názvom Music Choice.

100% dávka hudby…

Music Choice je určený predovšetkým fanúšikom kvalitnej festivalovej hudby, pretože ponúka desať televíznych kanálov, na ktorých prebieha celodenné audio vysielanie, počas ktorého vás nebudú rušiť žiadne prestávky či reklamy – iba 100% dávka hudby rôznych žánrov.

Vybrať si budete môcť z tejto ponuky:

  • 50. – 60. roky (menej známe ako Lounge hudba)
  • Alternatívna hudba
  • Blues
  • Hip Hop
  • Jazz
  • Klasická hudba
  • Klasický rock
  • Rock n Roll
  • alebo všeobecnejšie „Feel good music“ či „Total Hits“.

…žiadne prelaďovanie…

Výhodou Music Choice od freeSAT je, že aj napriek tomu, že ponúka iba čisto audio vysielanie, nemusíte si váš televízor zložito prelaďovať na rádio frekvencie. Práve naopak, Music Choice nájdete medzi svojimi bežnými televíznymi kanálmi.

freesat…a informácie o každej piesni

Je to tak preto, že freeSAT vám ponúka pri každej piesni aj obraz s bližšími informáciami, ako napr. meno interpreta či rok vydania piesne. Avšak, podmienkou pre to, aby vám všetko fungovalo tak ako má, je, že musíte mať HD satelitný prijímač či DVR, ale to by dnes už nemal byť žiaden problém.

Ak teda tento rok nemáte dostatok priestoru pre návštevu „live“ hudobných festivalov alebo vám nestačí hudobná ponuka našich rádií, skúste si naladiť Music Choice a preniesť si tak festivalovú atmosféru aj priamo k sebe domov. Nezabudnite však, že táto ponuka je platná iba do konca leta (29.8.2014)!

Festivalová letná atmosféra u vás doma vďaka freeSAT K letnej atmosfére nepochybne (okrem iného) patrí aj hudba. Známa aj menej známa, na koncertoch, festivaloch, osamote aj s priateľmi. Nie nadarmo vznikajú každý rok v rádiách rôzne letné hitparády (Počuli ste už o jarnej či jesennej hitparáde? Lebo my nie…) a je organizovaných množstvo väčších i menších hudobných festivalov. Hudba jednoducho patrí…