dovolenka dubaj

Dovolenka Dubaj – preneste sa do rozprávkového sveta luxusu!

Dovolenka Dubaj

Chcete navštíviť naozaj kvalitnú dovolenkovú destináciu, ktorá rozhodne nesklame? V tom prípade vám jednoznačne a bez váhania odporúčame dovolenku v Dubaji. Dovolenka Dubaj je stelesnením všetkého, čo od exkluzívnej dovolenky môžete očakávať – horúce slnečné počasie, atraktívne prostredie, luxusné hotely, krásne pláže, skvelé more, jedinečná architektúra, množstvo zaujímavostí, atrakcií a neopísateľný nákupný raj.

Ak sa teda rozhodnete navštíviť Dubaj, jeden zo siedmych arabských emirátov, čaká vás okrem klasického leňošenia na pláži aj celý rad turistických lákadiel a veľa rôznych možností ako tráviť svoj dovolenkový čas. Dubaj dovolenka neposkytuje priestor na nudu a treba si toto jedinečné miesto naozaj poriadne užiť.

dovolenka dubaj
Aj toto vám môže priniesť dovolenka Dubaj – jazda na ťavách

Dovolenka Dubaj vás vynesie do výšok

Ak hovoríme, že dovolenka Dubaj vás vynesie do výšok, nemyslíme tým vyhliadkové lety ale jedinečné mrakodrapy, ktoré sú pre dovolenku v Dubaji také typické. Minimálne jeden z nich – Burj Khalifa patrí k top atrakciám Dubaj dovolenky a jeho návštevu si rozhodne nesmiete nechať ujsť, pretože so svojou úctyhodnou výškou 828 m je najvyššou budovou sveta s najdlhším výťahom, 163 poschodiami a 1044 apartmánmi. Vás však bude najviac zaujímať poschodie číslo 124 s naozaj jedinečnou vyhliadkou na celé mesto, púšť aj oceán. Za pekného jasného počasia môžete dovidieť až do vzdialenosti 80 km.

dovolenka dubaj
Ako v raji…

Dubaj – mesto, kde je nakupovanie skutočným zážitkom

Dovolenka Dubaj to sú aj nekonečné nákupné možnosti (darčeky, oblečenie, elektronika… čokoľvek), pretože Dubaj je mestom, kde sú nákupy skutočným zážitkom. Priamo v budove Burj Khalifa sa nachádza jedno z najznámejších nákupných centier Dubai Mall, kde nájdete asi takmer každú značku, ktorá vo svete obchodu niečo znamená. Dubai Mall okrem nákupov ponúka aj zábavu pre celú rodinu, či už je to obrovské akvárium s možnosťou potápania, hrajúca fontána alebo dokonca ľadové klzisko. Jedinečné atrakcie v podobe zimnej lyžovačky uprostred horúceho Dubaja nájdete aj v nákupnom centre Mall of the Emirates. Sami uznáte, že dovolenka Dubaj je aj týmto výnimočná a jedinečná, pretože spojenie nákupov a zasneženého lyžiarskeho svahu či potápania v krásnom podmorskom svete akvária na jednom mieste by ste asi nikde inde nezažili.

Dovolenka Dubaj Chcete navštíviť naozaj kvalitnú dovolenkovú destináciu, ktorá rozhodne nesklame? V tom prípade vám jednoznačne a bez váhania odporúčame dovolenku v Dubaji. Dovolenka Dubaj je stelesnením všetkého, čo od exkluzívnej dovolenky môžete očakávať – horúce slnečné počasie, atraktívne prostredie, luxusné hotely, krásne pláže, skvelé more, jedinečná architektúra, množstvo zaujímavostí, atrakcií a neopísateľný nákupný raj. Ak sa teda…