Darček, ktorý poteší každého oslávenca

Narodeniny predodvermi a vy nemáte darček?

Blížia sa narodeniny vašej blízkej osoby a s tým prichádza aj povinnosť zadovážiť jej nejaký pekný darček, ktorý ju úprimne poteší? Vybrať dar vie asi každý z nás, no pokiaľ ide o to, aby ten darček aj skutočne urobil radosť, v tom už mnohí z nás zlyhávajú. Niektorí ľudia si mylne myslia, že čím viac peňazí bude dar stáť, tým väčší úspech u obdarovanej osoby zožne a to je veľký omyl. Na to, aby ste niekoho potešili nepotrebujete načisto vybieliť svoj účet, stačí, aby ste tú osobu dobre poznali, vedeli o všetkých jej záľubách, ale aj o tom, čo nemá rada a určite vás nejaký skvelý nápad na darček napadne. Najdôležitejšie je, aby bol darovaný z lásky a s úprimným zámerom potešiť.

darček
Vybrať skutočne dobrý darček býva zložité.

Darček pre ženu

Myslím, že kúpiť dar pre ženu je omnoho ľahšie, než kupovať darček mužovi. Ženám urobíte radosť takmer s hocičím. Medzi najobľúbenejšie darčeky patrí značkový parfum, kvalitná prírodná kozmetika, oblečenie, topánky, spodné prádlo či pekné módne doplnky. Nepohrdnú ani praktickými darmi do domácnosti, predovšetkým trendy bytovými doplnkami, no tu treba dobre poznať štýl v akom má dotyčná osoba zariadený svoj byt. Ak si nie ste istí, voľte radšej darčeky v neutrálnych odtieňoch – napríklad deku v sivej či béžovej farbe a podobne. Radosť urobí aj klasika v podobe kytice kvetov a dobrej bonboniéry alebo rôzne poukážky či už na wellness, nakupovanie alebo nejaké športové aktivity.

darček
Darček nemusí byť len hmotný. Pre milovníkov adrenalínu je vhodný aj bunjeejumping.

Darček pre muža

Dar pre muža je už o niečo ťažší oriešok, no určite nie nezvládnuteľný. Dnešní muži sa chcú páčiť, preto im urobí radosť nejaké štýlové oblečenie a módne doplnky – predovšetkým kvalitné pánske hodinky, kožená peňaženka či topánky. Ocenia aj elektronický darček, treba však poznať ich vkus a vlastne najlepšie je, ak si taký dar vopred sami vyberú a vy sa vyhnete tomu, že s ním nebudú úplne spokojní. Domáceho kutila poteší aj nové náradie a nadšeného športovca zase kvalitná športová výbava, oblečenie či výživové doplnky. Muži však majú radi aj dar v podobe nezabudnuteľného zážitku – pokážka na jazdu v motokáre vie chytiť za srdce nejedného chlapa.

Narodeniny predodvermi a vy nemáte darček? Blížia sa narodeniny vašej blízkej osoby a s tým prichádza aj povinnosť zadovážiť jej nejaký pekný darček, ktorý ju úprimne poteší? Vybrať dar vie asi každý z nás, no pokiaľ ide o to, aby ten darček aj skutočne urobil radosť, v tom už mnohí z nás zlyhávajú. Niektorí ľudia…