Spoločenská obuv nesmie chýbať vo vašom šatníku

Čaká vás svadba, ples či nejaká iná významná spoločenská udalosť?

Určite by ste nemali pri tak významných udalostiach podceniť výber spoločenskej obuvi, ktorá by mala byť v prvom rade maximálne pohodlná, aby ste na nich zvládli stáť celý večer. Spoločenská obuv je veľmi dôležitou – ak nie úplne najdôležitejšou súčasťou každého slávnostného outfitu.  Výber kabelky či šperkov býva často oveľa jednoduchší práve vďaka tomu, že pri ich výbere nemusíme myslieť na naše zdravie a pohodlnosť, ktorá je naozaj kľúčová pri výbere akejkoľvek obuvi nielen tej spoločenskej. Našťastie výber spoločenských topánok je dnes naozaj veľmi široký od elegantných plesových lodičiek  až po jemné svadobné sandáliky.

spoločenská obuv
Spoločenská obuv je základom pre spoločenské akcie.

Meniace sa módne trendy pri spoločenskej obuvi

Spoločenská obuv však rovnako ako iný druh dámskych topánok podlieha módnym trendom a tak sa z roka na mení vzhľad lodičiek a jednoducho povedané každý rok je trendy niečo iné. Väčšinou sa však líši len špička lodičky a raz sú v móde výrazne špicaté, inokedy zase oblé a zaguľatené lodičky alebo dokonca so skosenou hranatou špicou. Takistko sa môže pri meniacich sa módnych trendoch dôraz klásť aj na opätok a jeho šírku, hrúbku a výšku. Nesmieme  zabudnúť ani na materiál spoločenskej obuvi, ktorý takisto podlieha módnym trendom. Ako si teda vybrať tú správnu spoločenskú obuv do nášho šatníka, ak nám naozaj stačí jeden pár naozaj kvalitných spoločenských topánok?

spoločenská obuv
Spoločenská obuv podlieha módnym trendom.

Spoločenská obuv a jej správny výber

Nezabúdajte, že dámska spoločenská obuv bude vašim neodmysliteľným spoločníkom nielen na svadbách či plesoch ale aj na rôznych firemných večierkoch, silvestrovských zábavách, novoročných plesoch, stužkovej slávnosti alebo inej spoločenskej udalosti. Práve preto by sme si mali vybrať také, ktoré sa budú hodiť na každú jednu spoločenskú udalosť a ku každým jedným spoločenským šatám. Vyberať by sme mali preto z odtieňov  čiernej, zlatej, striebornej alebo  koralovej farby, ktoré sa naozaj budú hodiť ku každému outfitu. A to či sa rozhodnete pre ozdobnejšie so zdobením v podobe štrasu, rôznych perličiek či kamienkov alebo jednoduchšie, závisí čisto len od vášho osobného vkusu.

Čaká vás svadba, ples či nejaká iná významná spoločenská udalosť? Určite by ste nemali pri tak významných udalostiach podceniť výber spoločenskej obuvi, ktorá by mala byť v prvom rade maximálne pohodlná, aby ste na nich zvládli stáť celý večer. Spoločenská obuv je veľmi dôležitou – ak nie úplne najdôležitejšou súčasťou každého slávnostného outfitu.  Výber kabelky či…