dámske kabelky

Dámske kabelky v béžovej farbe

Dámske kabelky v béžovej farbe

O kabelkách sa už toho povedalo dosť, no keďže ide o nestarnúci a večne žiadaný módny doplnok, ktorý v takej či onakej forme vlastní každá žena na svete, článkov o kabelkách bude stále len pribúdať. Béžové dámske kabelky sú najuniverzálnejšie kabelky. Aj keď mnohým ženám pripadajú veľmi fádne, nudné, nezaujímavé a všedné, béžová niekedy pôsobí ako zosilňovač alebo zvýrazňovač iných farieb. Preto pre tie dámy, ktoré rady nosia výrazné trendy oblečenie v sýtych farbách, v rôznych vzoroch, alebo sa rady zvýrazňujú veľkými šperkami a vlasovými doplnkami, sú béžové dámske kabelky perfektnou a niekedy jedinou správnou voľbou.

Béžové dámske kabelky – veď nemusia byť len kožené

Aj keď je koža najlepším materiálom pre ženské kabelky, nie je jediným. Niektoré materiály ako napr. syntetiky a PU, svojim vzhľadom pripomínajú pravú kožu, sú ľahšie a cenovo omnoho dostupnejšie než kožené dámske kabelky. A to láka mnohé dámy nakupovať kabelky z tohto materiálu. Sú však menej odolné, materiál pomerne rýchlo popraská a začne sa lúpať alebo tr hať. Následkom toho kabelka vyzerá nenositeľne a omnoho opoužívanejšie a staršie oproti skutočnosti. V lete napríklad dokonale dopĺňajú každý outfit, najmä šaty, dámske kabelky z plátna. Plátno je prirodzene svetlej neutrálnej a trošku béžovej farby. Môžu mať rôzne malé výšivky alebo môžu byť so strapcami. Niektoré ženské kabelky z plátna majú ľudový vzor, ktorý je v dnešnej dobe veľmi populárny a najmä v lete krásne vynikne a osvieži celý outfit.

dámske kabelky
Strapce na kabelkách sú „in“.

Kabelku nekombinujte s topánkami

Dlho platilo pravidlo, že kabelka má ladiť s topánkami. Aj keď s tým samozrejme nič nepokazíte, už dávno toto pravidlo neplatí. Ešte občas vidíme tieto doplnky ladené dokopy najmä pri spoločenských udalostiach. No v bežnom každodennom outfite je to úplne nepodstatné. Dôležité je, ako vyzerá celkový outfit, ako spolu „hrajú“ farby a textúra skombinovaných materiálov. Dôležité je, aby outfit tvoril celok a pôsobil atraktívne a lichotivo. Dámske kabelky sa môžu kombinovať s opaskom, šatkou a inými doplnkami.

Dámske kabelky v béžovej farbe O kabelkách sa už toho povedalo dosť, no keďže ide o nestarnúci a večne žiadaný módny doplnok, ktorý v takej či onakej forme vlastní každá žena na svete, článkov o kabelkách bude stále len pribúdať. Béžové dámske kabelky sú najuniverzálnejšie kabelky. Aj keď mnohým ženám pripadajú veľmi fádne, nudné, nezaujímavé a všedné, béžová niekedy pôsobí ako…