Čižmy nad kolená do daždivých jesenných dní

Jeseň otvára ženám fantastické módne možnosti. Nemusíte byť odkázané na minimum oblečenia, ako je tomu počas leta alebo nosiť ťažké kabáty a svetre, ako je tomu v zime. Príchod prechodných období so sebou prinášajú kombinácie, ktorým sa medze nekladú. Od bežných ľahkých tenisiek, cez rifle až po mikinu počas slnečných dní si môžete zvoliť jesenný outfit do upršaného počasia. Je dobré zvoliť nepremokavú, príjemne teplú obuv. Takou sú čižmy nad kolená, ktoré chránia nohy pred studenými kvapkami a nepríjemným vetrom. Ale čo je najdôležitejšie, nechávajú vyniknúť vaše nohy.

Čižmy nad kolená
Štýlový outfit.

Čižmy nad kolená zvýrazňujú vaše nohy

Nohy sú pre ženy partiami, ktoré pri správnej dĺžke a šírke dokážu narobiť s pohľadmi mužov divy. Pokiaľ si na ne natiahnete čižmy nad kolená, zahalia ich takmer celé. Nadkolenie a časť stehien jemne zahalené prípadnou tunikou alebo dlhým svetrom sa pohrávajú s fantáziou mužov. Pre svoje okolie sa vďaka vhodnej kombinácii odevu a čižiem stanete príťažlivou. Tento stav vám môže priniesť nielen obdiv opačného pohlavia, ale aj nové kontakty, ktoré už zužitkujete podľa svojich predstáv.

Čižmy nad kolená
Skombinovať čižmy s tým správnym outfitom nie je až tak ťažké.

S čím ich kombinovať?

Podľa toho, ako sa rozhodnete kombinovať vysoké čižmy s ostatkom vášho outfitu, sa pozná váš vkus. Preto je dôležité vedieť, akému typu žien sa hodia. Väčšinou sadnú štíhlym a vysokým ženám. Tie využívajú čižmy nad kolená najmä z dôvodu, že chcú ich nosením opticky skrátiť svoje dolné končatiny. Pohodlne ich môžete kombinovať so sukňou, ktoré siahajú do polovice stehien tak, aby boli z časti odhalené. Ak máte rady džínsy, dajte si pozor na to, aby boli okolo nôh dobre obtiahnuté. V opačnom prípade môže nastať situácia, že sa vám budú z pod čižiem vykasávať. Šaty nie sú tiež žiadne tabu. Do chladného počasia siahnite po pletených šatách, najlepšie po obtiahnutých. Tie dokonale zvýraznia vašu postavu. Nezabúdajte na praktickú stránku oblečenia a zvoľte si radšej šaty ušité z hrubšieho materiálu.

Jeseň otvára ženám fantastické módne možnosti. Nemusíte byť odkázané na minimum oblečenia, ako je tomu počas leta alebo nosiť ťažké kabáty a svetre, ako je tomu v zime. Príchod prechodných období so sebou prinášajú kombinácie, ktorým sa medze nekladú. Od bežných ľahkých tenisiek, cez rifle až po mikinu počas slnečných dní si môžete zvoliť jesenný outfit do…