Hotely len pre dospelých sú v trende

Rôzne kategórie dovolenkárov lákajú stále viac možnosti ubytovania tam, kde nepobehávajú húfy malých deti. Zvykne sa im hovorievať hotely pre dospelých, v angličtine to snáď najviac vystihuje označenie “Adults only“. Takúto dovolenku si chcú rezervovať nielen dovolenkári v seniorskom veku, ale aj mladé zaľúbené páry či dokonca, a to vraj veľmi často, učiteľky. Prečo asi? Prečo mnohí vyhľadávajú ubytovanie v hoteloch, kam majú deti vstup zakázaný? Dovolenková prímorská pláž úplne bez detí? Áno, je to možné, prečo nie.  Vadí vám to a rušia vás deti iných na vašej tak dlho pripravovanej dovolenke? Dovolenka v hoteli len pre dospelých je riešením a začína byť o ňu záujem aj u nás.

hotely pre dospelých
Hotely pre dospelých s nádychom exotiky vyzerajú aj takto.

Hotely pre dospelých s príplatkom

Určite existuje ešte mnoho cestovateľov a dovolenkárov, ktorí stále nepoznajú pojem „ubytovanie len pre dospelých“. Iní si môžu dokonca myslieť, že hotel pre dospelých môže byť miestom výmeny partneriek či dokonca spoločenské akcie majúce nudistický nádych či atmosféru celkovej sexuálnej uvoľnenosti. Nie, nie je to tak, hotely pre dospelých môžu byť aj pre partnerov majúcich deti. Veď prečo si neurobiť občas aj dovolenku bez nich, len tak, rodičia sami pre seba? Aj keď takéto ubytovanie v takomto hoteli je o niečo drahšie?

hotely pre dospelých
Hotely pre dospelých vám doprajú dokonalý relax počas pobytu.

Prečo nie občas aj na dovolenku bez detí?

Prečo si neurobiť dovolenku bez našich potomkov? Byť ubytovaní na mieste, kde aj iní nie sú neustále zaneprázdnení starostlivosťou a vytváraním programu aj pre svoje deti? Možno to nie je úplne správne, ale občas sú chvíle či kratšie obdobie, keď chceme byť so svojím partnerom len vo dvojici. Potrebujete si možno aj povedať a prejsť niektoré partnerské nedorozumenia. Deti sú zábavné a sú súčasťou našich životov, ale sú chvíle, keď si musíte užiť nejaký oddychový čas. Len vy a váš partner.  Vyskúšajte si to a ubytujte sa v nejakom hoteli len pre dospelých.

Rôzne kategórie dovolenkárov lákajú stále viac možnosti ubytovania tam, kde nepobehávajú húfy malých deti. Zvykne sa im hovorievať hotely pre dospelých, v angličtine to snáď najviac vystihuje označenie “Adults only“. Takúto dovolenku si chcú rezervovať nielen dovolenkári v seniorskom veku, ale aj mladé zaľúbené páry či dokonca, a to vraj veľmi často, učiteľky. Prečo asi? Prečo mnohí vyhľadávajú…