Letenky

Letenky

Letenky ako vianočný darček

Vianoce sa pomaly blížia a ľudia začínajú byť v strese z predvianočných nákupov. Každý rozmýšľa nad vhodným darčekom pre členov svojej rodiny a blízkych priateľov. Hoci patrím medzi ľudí, ktorí darčeky riešia na poslednú chvíľu, jeden už kúpený predsa len mám. Sú ním letenky do Egypta pre mojich rodičov.

Letenky pre rodičov

Nad vhodným vianočným darčekom pre rodičov som uvažovala už dlhšie. Hoci nákupy zvyknem robiť za 5 minút 12, tento rok som sa rozhodla, že to nenechám na náhodu a výber darčekov si lepšie premyslím. Zvažovala som viacero možností, no žiadna ma nenadchla tak, ako keď som dostala nápad kúpiť letenky a poslať rodičov na zaslúženú dovolenku. Ako destináciu som vybrala Egypt, pretože viem, že rodičia by ho veľmi chceli navštíviť a na vlastné oči vidieť impozantné stavby starých Egypťanov. Samozrejme ostávalo presvedčiť mojich súrodencov, aby do toho išli so mnou, pretože pre mňa samú by to bolo finančne asi dosť náročné. Keďže ani oni neprišli na nič lepšie, zhodli sme sa, že do toho pôjdeme spolu. A tak sme začali hľadať vhodné letenky aj s ubytovaním.

Letenky
Letenky – kúpte si letenky v predstihu

Na nič nezabúdame

Najprv sme začali uvažovať nad tým, kedy ich do toho Egypta vlastne pošleme. Najvhodnejšími mesiacmi sú vraj október až apríl, takže aby sme sa veľmi nevzdialili od Vianoc a rodičia si svoj darček mohli užiť čo najskôr, zvolili sme január. Ani príliš teplo ani chladno. Takže ideálne počasie na to, aby si mohli bez problémov prezerať najznámejšie egyptské stavby. K letenkám samozrejme patrí aj ubytovanie. Dohodli sme sa na 3 hviezdičkovom hoteli s polpenziou. Po prezretí našich možností a prečítaní niekoľkých recenzií sme nakoniec zabookovali letenky aj hotel.

Myslím, že 7 – dňová dovolenka v Egypte rodičom prospeje. Nielen že si oddýchnu a naberú nové sily, ale budú mať aj množstvo určite zaujímavých zážitkov. Na dovolenke neboli už niekoľko rokov, a preto dúfam, že ich letenky potešia.

Letenky ako vianočný darček Vianoce sa pomaly blížia a ľudia začínajú byť v strese z predvianočných nákupov. Každý rozmýšľa nad vhodným darčekom pre členov svojej rodiny a blízkych priateľov. Hoci patrím medzi ľudí, ktorí darčeky riešia na poslednú chvíľu, jeden už kúpený predsa len mám. Sú ním letenky do Egypta pre mojich rodičov. Letenky pre rodičov Nad vhodným…