trezor na peniaze

Trezor na peniaze nielen pre podnikateľov

Pre účinnú ochranu šperkov, peňazí, notebooku, rôznych dokumentov alebo aj osobnej zbrane si môže každý kúpiť a nainštalovať domáci trezor. Existuje veľa typov a modelov, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od vašich potrieb. Mnoho ľudí prevádzkuje domáce podnikanie. Pre jeho potreby si môžete kúpiť malú pancierovú skrinku, v ktorej budú uložené dôležité dokumenty. Malý trezor nielen na peniaze.

mini trezor
Existuje veľa typov a modelov trezorov, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od vašich potrieb.

Konštrukcia trezorov na peniaze

    Účinok trezoru proti vlámaniu je spôsobený jeho zosilnenou konštrukciou a vhodným zámkom. Steny a dvere majú viacvrstvovú štruktúru. Môžu dosiahnuť hrúbku 6 až 8 cm. Náročnosť otvárania trezoru zabezpečuje bezpečnostný systém zámku s vysokou odolnosťou proti vlámaniu.

mini sejf
Voľne stojace trezory sú najlepšie na uloženie peňazí a cennosti.

     Pri výbere domáceho trezoru si treba dať pozor na veľkosť a členenie jeho interiéru. Je oveľa menší ako vonkajšie rozmery. Interiér je možné rozdeliť na poličky určitej výšky. Väčšie trezory na dokumenty majú vnútorný priestor prispôsobený štandardnej výške zakladačov.

Ako zvoliť miesto montáže?

      Ak ste sa rozhodli pre prvotriedny produkt, už máte rozmery, triedu a typ zámku, je na čase popremýšľať, kde bude trezor namontovaný. Voľne stojace trezory sú najlepšie na uloženie peňazí a cennosti. Ich konštrukcia je kompaktná a zaisťuje bezpečnosť zo všetkých strán. Takýto trezor môžete umiestniť kdekoľvek. Bežnou voľbou je šatník alebo miesto pod pracovným stolom v kancelárii. Dôležité je, aby bol trezor napevno pripevnený k podlahe. A ak je to možné, aj k stene.

Trezor na peniaze priamo v stene

     Ak je váš priestor obmedzený, možno budete chcieť umiestniť trezor na stenu. Pamätajte však, že trezory tohto typu sú oveľa ľahšie a s nižšou triedou odolnosti. Takže ak chcete mať maximálnu istotu, že sa obsah trezoru – dôležité doklady, kľúče od auta či peniaze – nestanú obeťou vlámania, dobre si to premyslite.

    Konečné rozhodnutie o kúpe trezoru nie je jednoduché. Spomedzi modelov dostupných na trhu je ťažké si vybrať. Predtým, než si však do internetového online košíka vložíte konkrétny trezor na peniaze, stojí za to pridať do porovnávacieho zoznamu niekoľko modelov s rôznymi stupňami zabezpečenia.

Pre účinnú ochranu šperkov, peňazí, notebooku, rôznych dokumentov alebo aj osobnej zbrane si môže každý kúpiť a nainštalovať domáci trezor. Existuje veľa typov a modelov, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od vašich potrieb. Mnoho ľudí prevádzkuje domáce podnikanie. Pre jeho potreby si môžete kúpiť malú pancierovú skrinku, v ktorej budú uložené dôležité dokumenty.…