nevesta v bazene

Rozlúčka so slobodou má svoju tradíciu   

    Čo môžeme chápať pod  slovným spojením „rozlúčka so slobodou“? Rozlúčka so slobodou je oslava, ktorá je venovaná hlavne ženíchovi alebo neveste. Preto sa kamaráti a kamarátky musia snažiť, aby si to práve oni poriadne užili. Dnes už ale posedenie pri pive alebo víne väčšinou nestačí. A najčastejšie sa organizujú oslavy pre nevestu a pre ženícha zvlášť. 

     Rozlúčku organizuje svedkyňa či svedok, ktoré si nevesta alebo ženích vyberú. Najčastejšie je to ich najlepšia kamarátka alebo kamarát, prípadne sestra či brat. Môže sa stať, že si oslávenci určia aj iné osoby. Nevesta ani ženích by každopádne nemali rozlúčku so slobodou vôbec riešiť. Mali by sa iba viezť na vlne všetkých rozlúčkových prekvapení. 

party hats
Premyslené vtipné detaily a doplnky dodajú vašej rozlúčke so slobodou nezabudnuteľný charakter.

Rozlúčka so slobodou pre nevestu 

    Nevestinu rozlúčku so slobodou organizuje svedkyňa či družička. Posledné, čo môže zariadiť nevesta vopred, je spojenie všetkých účastníčok medzi sebou. Prostredníctvom hromadného emailu, chatu či svadobného webu. Ženy majú čo sa týka rozmanitosti a charakteru programu, obvykle pestrejšie rozlúčky so slobodou, než to býva u mužov. 

    Budúca nevesta by na začiatku lúčenia sa so slobodou mala dostať niečo, čo všetkým v okolí jasne oznámi, kto z prítomných je nevesta. Úlohu dokonale splní tričko s potlačou, šerpa pre nevestu, korunka či čelenka najlepšie s výstižným nápisom.  

rozlucka so slobodou
Rozlúčky so slobodou môžu byť aj naozaj kreatívne a netradičné, stačí popustiť uzdu fantázii.

Pánska rozlúčka so slobodou 

    Pánska rozlúčka so slobodou pre ženícha sa riadi heslom, že v jednoduchosti je krása. Chlapi sa uspokoja s menej náročným programom, ktorého kľúčovým aspektom pre úspech je dostatok alkoholu a prítomnosť priateľov. Budúci ženích obvykle netúži po bombastických akciách. To hlavné je dobré jedlo, kvalitné pitie a skvelá partia kamarátov. 

Hlavná úloha organizátora rozlúčky 

     Organizátor rozlúčky so slobodou to nemá vôbec jednoduché. Musí skoordinovať skupinu ľudí, ktorých sa možno ani predtým hlbšie nepoznali. Vymyslieť rozlúčkový program, vybrať financie a dohliadnuť na organizáciu. Vyriešiť presuny prípadne aj ubytovanie.  Zariadiť miesto na párty a hlavne sa postarať o to, aby si nevesta alebo ženích naozaj užili svoju rozlúčku so slobodou a pobavili sa.  

    Čo môžeme chápať pod  slovným spojením „rozlúčka so slobodou“? Rozlúčka so slobodou je oslava, ktorá je venovaná hlavne ženíchovi alebo neveste. Preto sa kamaráti a kamarátky musia snažiť, aby si to práve oni poriadne užili. Dnes už ale posedenie pri pive alebo víne väčšinou nestačí. A najčastejšie sa organizujú oslavy pre nevestu a pre…