tommy hilfiger

Dámska obuv Tommy Hilfiger

Každodenné kroky by mali sprevádzať nielen starostlivo vybrané šaty či rôzne módne doplnky, ale predovšetkým kvalitná obuv. Práve obuv rozhoduje o celkovom komforte. Preto bez kvalitnej dámskej obuvi Tommy Hilfiger ani na krok!

hilfiger sandale
Sandále Tommy Hilfiger sú skvelé na každodenné nosenie počas letných dní.

Značka Tommy Hilfiger

Thomas Jacob Hilfiger ako dieťa trpel dyslexiou. Z tejto diagnózy sa svojpomocne vyliečil v dopelosti, kedy zároveň zistil, čo chce od svojho v budúcnosti. Prvé kúsky oblečenia spočiatku predával z kufra auta, pričom zisk investoval do svojho vlastného maloobchodu.

Časom investoval do reklamy s rozpočtom 1,4 mil. dolárov. Po roku sa tak značka Tommy Hilfiger dostala do viac ako 80 obchodných domov vrátane špecializovaných obchodov. Vďaka úspešnému marketingu sa zisk značky Tommy Hilfiger následne zvýšil na 70 mil. dolárov.

hilfiger cizmy
Čižmy Tommy Hilfiger sú vhodné aj na jeseň a zimu.

Kvalitná dámska obuv Tommy Hilfiger na každú sezónu

Kvalitu či pestrý výber, to ponúka dámska obuv Tommy Hilfiger. Či už hľadáte tenisky, sandále, čižmy alebo plážovú obuv, značka Tommy Hilfiger má v svojej ponuke obuv na každú sezónu.

Tenisky

Azda najuniverzálnejšou obuvou vôbec sú práve tenisky. Tie si totiž už v 80. rokoch získali vysokú obľúbenosť, ktorá u mnohých, nielen mladých, pretrváva dodnes. Tenisky Tommy Hilfiger sú ako stvorené do rôzneho terénu či počasia, čo z nich robí ideálnych adeptov na každodenné nosenie.

Plážovky

Plážové topánky na spôsob tzv. žabiek si získali pozornosť a vernosť mnohých žien, ktoré obľubujú komfort a jemnosť počas tropických dní. Či už sa rozhodnete pre pobyt na kúpalisku alebo opaľovanie na pláži, plážovky Tommy Hilfiger rozhodne nesmú chýbať vo vašej povinnej výbave!

Sandále

Nádherné sandále Tommy Hilfiger sú vhodné na každodenné nosenie počas letných dní. Vďaka optimálnej platforme poskytujú stabilitu, pričom nezaťažujú nohy. Ideálne na tropické večery vrátane spoločenských akcií.

Čižmy

Čižmy Tommy Hilfiger sú vhodné ako na jeseň, tak aj na zimu. Zväčša kožené, ale aj semišové či gumené čižmy príjemne hrejú, čo poskytuje dokonalú hrejivosť počas mrazivých dní.

Nezabudnite svoj štýl okrem nových topánok Tommy Hilfiger obohatiť aj o doplnky, akými sú napríklad kabelka Tommy Hilfiger či peňaženka Tommy Hilfiger!

Každodenné kroky by mali sprevádzať nielen starostlivo vybrané šaty či rôzne módne doplnky, ale predovšetkým kvalitná obuv. Práve obuv rozhoduje o celkovom komforte. Preto bez kvalitnej dámskej obuvi Tommy Hilfiger ani na krok! Značka Tommy Hilfiger Thomas Jacob Hilfiger ako dieťa trpel dyslexiou. Z tejto diagnózy sa svojpomocne vyliečil v dopelosti, kedy zároveň zistil, čo…