inteligentne brany

Elektrické ovládanie inteligentných brán

Vstupná brána je účinnou priečkou oddeľujúcou náš majetok od vonkajšieho sveta. Použitie automatického otváracieho mechanizmu pre vjazdovú bránu určite uľahčí jej používanie. Oplatí sa preto spoznať základné výhody tohto riešenia.

garazova brana
Vstupná brána je účinnou priečkou oddeľujúcou náš majetok od vonkajšieho sveta.

    Plynulý chod brány vybavenej automatickým elektrickým ovládaním je daný usporiadaním špičkových inteligentných systémových prvkov. Elektrický pohon a prítomnosť akumulátorov zaisťujú plynulú prevádzku, ktorú možno ovládať na diaľku. Možnosť otvárania a zatvárania brány na diaľku pomocou diaľkového ovládača zvyšuje predovšetkým úroveň vašej osobnej bezpečnosti.

elektricke otvaranie
Vďaka automatizácii vstupnej brány sa dostaneme von z pozemku, bez toho aby sme museli vystupovať z auta.

Elektrické ovládanie vašej vstupnej brány

     Vďaka automatizácii vstupnej brány sa dostaneme na pozemok pred vlastným domom bez toho, aby sme museli vystupovať z auta. Túto výhodu oceníme najmä vtedy, keď odchádzame z domu alebo sa doň vraciame po zotmení.

     Diaľkové ovládanie brány ovplyvňuje aj našu bezpečnosť ako účastníkov cestnej premávky. Vďaka automatickej prevádzke brány sa ľahko zaradíme do premávky alebo vstúpime na pozemok. Pokiaľ ale elektrické ovládanie spustíme v správnom čase.

Systém ovládania inteligentnej brány

     Väčšina moderných rodinných domov má garáž a vstupnú bránu. Pohodlným riešením je v tomto prípade inteligentný riadiaci systém v rámci technológie Smart Home. Diaľkové ovládanie garážovej brány a vjazdovej brány zlepšuje nielen bezpečnosť celej nehnuteľnosti, ale výrazne spríjemňuje život jej obyvateľov.

     Pred časom bol systém inteligentnej domácnosti luxusom, ktorý si mohol dovoliť len málokto. V súčasnosti je takéto riešenie široko dostupnou a využívanou realitou. Je možné aplikovať ju prakticky v každom byte a dome bez ohľadu na jeho veľkosť či vek.

Elektrické ovládanie brány na diaľku

    Jedným z prvkov automatizácie v inteligentnom dome je diaľkové ovládanie vjazdovej brány a garážovej brány. Aký je rozdiel medzi inteligentným ovládaním brány a tradičnou bránou otváranou diaľkovým ovládačom? Určite je to fakt, že okrem funkcie zatvárania a otvárania krídla brány umožňuje aj zhasnúť a rozsvietiť svetlo v garáži bez údržby. Okrem toho máme neustály prehľad o stave brán a možnosť nastaviť systém tak, že keď vstúpite na pozemok a zaparkujete auto v garáži, vchodové dvere do domu sa taktiež otvárajú automaticky.

Vstupná brána je účinnou priečkou oddeľujúcou náš majetok od vonkajšieho sveta. Použitie automatického otváracieho mechanizmu pre vjazdovú bránu určite uľahčí jej používanie. Oplatí sa preto spoznať základné výhody tohto riešenia.     Plynulý chod brány vybavenej automatickým elektrickým ovládaním je daný usporiadaním špičkových inteligentných systémových prvkov. Elektrický pohon a prítomnosť akumulátorov zaisťujú plynulú prevádzku, ktorú možno…