malý trezor na kľúče

Trezor na kľúče nielen pre hotely 

     Trezor je špecializované zariadenie určené na ochranu cenných predmetov pred poškodením a krádežou. Je nevyhnutným prvkom vybavenia kancelárií, servisných priestorov a hotelov. Je to tiež skvelé riešenie pre majiteľov domov, ubytovní i súkromných podnikateľov v  cestovnom ruchu.. 

    Skrinky a trezory na odkladanie kľúčov sú určené aj pre tých, ktorí krátkodobo prenajímajú byty, chaty alebo vidiecke chalupy. Sú vyrobené z kvalitných kovových materiálov a  môžete si vybrať z dvoch typov trezorových zámkov. Dajú sa jednoducho namontovať na stenu, sú odolné proti vandalizmu. Mnohé modely takýchto malých trezorov sú prispôsobené na vonkajšiu inštaláciu. 

trezor na kľúče
Trezory na kľúče sú veľmi výhodné pre prenajímateľov bytov, chát či vidieckych chalúp.

Trezor na kľúče je pohodlným riešením 

    Mnohí si ešte pamätajú na časy, keď sa kľúče od bytu dávali pod rohožku alebo kvetináč. Ideálnym riešením na bezpečné zabezpečenie náhradných kľúčov pre domácnosti, majiteľov nehnuteľností a malé podniky je trezor na kľúče. Tieto pevné malé skrinky sú bežne vybavené buď tlačidlovým kombinovaným zámkom alebo kombinovaným zámkom s otočným kolieskom. Obidva typy sa ľahko ovládajú a vo všeobecnosti sa montujú na bezpečnom vonkajšom upevnení. 

     Trezory na kľúče poskytujú pohodlné riešenia pre mnohých ľudí a majiteľov nehnuteľností. Ponúkajú  výhody pre nové realitné trhy a podnikateľov poskytujúcim služby v  oblasti cestovného ruchu. Dovolenkári a nájomníci môžu získať prístup k nehnuteľnosti kedykoľvek. Vo dne i v noci bez potreby recepcie. Servisní pracovníci, ako sú upratovačky, bezpečnostní pracovníci alebo aj záhradníci, môžu získať dočasný prístup k  nehnuteľnosti.  Bezpečnostné číselné kombinácie  je možné v prípade potreby kedykoľvek ľahko zmeniť. 

mini trezor na kľúče
Trezor na kľúče je elegantnejším a bezpečnejším riešením ako schovávanie kľúčov na rôznych miestach.

Nástenný trezor na kľúče 

     Trezory na kľúče sú pre školákov veľmi pohodlné. Majú prístup ku kľúčom bez toho, aby ich museli nosiť so sebou, a prípadne ich stratiť. Poskytujú tiež pokojný prístup do domova seniorom. Výhody trezoru na kľúče sú evidentné. Pridávajú ďalší prvok k bezpečnosti vášho domova. Keď zvažujete, kam umiestniť trezor na kľúče, uistite sa, že je v diskrétnej polohe mimo celkového pohľadu. Nástenné trezory na kľúče musia byť pripevnené k pevnému stĺpu alebo stene. Ak je takýto trezor alebo skrinka na kľúče vystavený poveternostným vplyvom, je dôležitý jej ochranný kryt. 

     Trezor je špecializované zariadenie určené na ochranu cenných predmetov pred poškodením a krádežou. Je nevyhnutným prvkom vybavenia kancelárií, servisných priestorov a hotelov. Je to tiež skvelé riešenie pre majiteľov domov, ubytovní i súkromných podnikateľov v  cestovnom ruchu..      Skrinky a trezory na odkladanie kľúčov sú určené aj pre tých, ktorí krátkodobo prenajímajú byty, chaty alebo…