Tepláková súprava na voľný čas

Tepláková súprava na voľný čas

Poznáte ten pocit, keď prídete domov z práce po náročnom dni, vyzlečiete zo seba všetko to nepohodlné oblečenie a natiahnete si komfortnú teplákovú súpravu – život sa vám zrazu zdá byť lepší. Žiadne iné oblečenie vám totiž neposkytne toľko pohodlia ako tepláková súprava. Využijete ju nielen na leňošenie doma pri telke, ale aj na športovanie či prechádzky do prírody, kedy sa vám jednoducho žiada mať na sebe niečo komfortné, čo vás nebude nikde tlačiť. Tepláková súprava nesmie chýbať v žiadnom šatníku a to tak v dámskom ako aj pánskom. Väčšinou pozostáva z vrchného a spodného dielu, pričom ich nájdete v rôznych dizajnoch aj strihoch.

tepláková súprava
Krásna tepláková súprava.

Štýlová tepláková súprava

Dnešné teplákové súpravy sú úplne iné ako boli kedysi. Zabudnite na vyťahané a neforemné tepláky či mikinu – tento nepekný pohľad je už chvalabohu nadobro preč. Teraz už tepláková súprava vyzerá omnoho krajšie, štýlovejšie a hlavne pekne sedí na postave. Ponuka obchodov je naozaj štedrá a vy si tak môžete vyberať rôzne strihy, veľkosti, farby, materiály a hlavne rôznu kvalitu. Najväčší úspech momentálne žnú tepláky so zníženým sedom alebo s moderným rovným strihom a to hlavne v sivej a čiernej farbe. Brániť sa však nemusíte ani iným veselším farbám – IN je napríklad ružová v akomkoľvek odtieni, béžová, horčicovo žltá, ale aj nesmrteľná biela.

tepláková súprava
Tepláková súprava na každý deň…

Kľúčom k pohodliu je materiál

Tepláková súprava by určite mala byť pekná na pohľad, no v prvom rade by vám však malo ísť o komfort, aby bola príjemná na dotyk, mäkká, poddajná, nikde vás neškriabala a dobre sala pot. Preto je veľmi dôležité, aby ste si pri jej kúpe všímali hlavne to z akého materiálu je vyrobená. Úplne nevhodné sú syntetické materiály, pretože nevedia sať vlhkosť a neposkytnú vám spomínanú mäkkosť a pohodlie. Ideálna je čistá bavlna alebo bavlna v kombinácii s iným materiálom ako napríklad bambus (oceníte ho v lete pre jeho chladiace účinky), lycra či elastan (sú elastické a výborne držia tvar oblečenia) alebo mikrovlákno, ktoré je neskutočne hebké a mäkké.

 

Tepláková súprava na voľný čas Poznáte ten pocit, keď prídete domov z práce po náročnom dni, vyzlečiete zo seba všetko to nepohodlné oblečenie a natiahnete si komfortnú teplákovú súpravu – život sa vám zrazu zdá byť lepší. Žiadne iné oblečenie vám totiž neposkytne toľko pohodlia ako tepláková súprava. Využijete ju nielen na leňošenie doma pri…